Wypożyczenie masztów flagowych i winderów na eventy – Logo

Windery już na dobre zagościły w przestrzeni publicznej Polski. Stanowią atrakcyjny i dynamiczny nośnik reklamy zewnętrznej. Są widoczne z daleka, dlatego tak skutecznie promują przedsiębiorstwa naszych klientów. Sprawdzą się podczas lokalnych festynów, ogólnokrajowych festiwali czy zjazdów foodtrucków. Reklamują zarówno wystawców, jak i sponsorów.

Firma Logo oferuje także usługę wynajmu masztów flagowych, które uświetnią każdą imprezę okolicznościową. Teraz nie musisz kupować ich na własność i narażać się na dodatkowe koszty. Oferujemy możliwość wypożyczenia masztu i stworzenia intensywnego przekazu reklamowego podczas targów biznesowych czy wydarzeń sportowych.

Windery – zareklamuj się!

Proponujemy wyłącznie sprawdzone sposoby na promocję Twojej firmy. Windery, czyli skrzydła reklamowe przykuwają uwagę klientów, kreując pozytywny i profesjonalny wizerunek marki. Powiewają przed główną siedzibą przedsiębiorstwa, wejściem do restauracji, a także podczas ważnych wydarzeń muzycznych, sportowych i biznesowych.
Oferujemy następujące rodzaje winderów:
– skrzydło – najbardziej uniwersalny model, który zmieści nazwę firmy, logo, slogan lub adres strony internetowej,
– montana – przeznaczone do częstego przenoszenia,
– łezka – sportowe rozwiązanie, które doskonale pokazuje dynamikę.
Każdy model powstał z myślą o skutecznej promocji Twojej firmy.

Logo – wypożyczanie masztów flagowych i winderów

Nasi klienci chętnie korzystają z usługi wynajmu klasycznych masztów flagowych oraz winderów. Oferujemy także niezbędne akcesoria do montażu, takie jak: szpilki, wbijaki, świdry VarioDrill, podstawy stalowe, najazdowe i betonowe oraz krzyżaki. Dopasujemy je do wysokości masztu, rodzaju podłoża, warunków atmosferycznych oraz czasu ekspozycji. Zadbamy również o walory estetyczne winderów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, która obejmuje transport, rozstawienie skrzydeł o umówionej godzinie oraz zebranie ich niezwłocznie po zakończeniu wydarzenia. Dzięki temu znacząco obniżamy koszty ekspozycji. Zapraszamy do kontaktu już dziś!