Nasze produkty

FLAGI PNEUMATYCZNE STARX

Są tam, gdzie nie sięgają windery….

Wreszcie coś nowego na rynku masztowo-flagowym. Innowacyjne podejście do tematu winderów, masztów i flag zaowocowało rewelacyjnym rozwiązaniem.

 

Dla zwykłych winderów 5,5 m to górna granica wysokości, a co, jeśli chcemy więcej ? Jest już STARX, pierwsza na świecie konstrukcja masztowo-flagowa, która przy nawet 8 metrach wysokości doskonale się sprawdza i stanowi atrakcyjną wizualnie prezentację brandu lub produktu. Przeznaczeniem STARX jest przyciągać uwagę na zewnątrz, ale wewnątrz też się doskonale sprawdzą. Chroniona patentem pneumatyczna konstrukcja jest efektowna, dynamiczna, lekka i bezpieczna.

 

Efektowna i dynamiczna prezentacja brandu lub produktu przy podmuchach wiatru. Aerodynamiczne nie tylko z wyglądu – zostały zaprojektowane, by wykorzystywać wiatr, a nie stawiać mu opór.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Maszt z flagą Starx jest pozbawiony sztywnych elementów, co ma znaczenie dla kwestii bezpieczeństwa na eventach, koncertach, targach i wydarzeniach sportowych. Idealnie sprawdzi się na dniach otwartych nowych modeli samochodów – znacząco spada ryzyko porysowania lub uszkodzenia karoserii nowego auta.

Zamów szybko w esklepie

RÓŻNE WYSOKOŚCI MASZTÓW

Dostosuj wysokość do zastosowania. Dostępne są wysokości aż do 8 m. Bestsellerami są, wyróżniające się wysokością  beachflagi pneumatyczne o wysokościach 6, 7 i 8 m.

windery pneumtyczne rózne wysokosci

MASZTY W RÓŻNYCH KOLORACH

7 kolorów masztów pozwala na dobór najbardziej odpowiedniego do flagi. Jest możliwość zadrukowania masztu.

Rodzaje masztów w naszej ofercie pozwolą na świetne możliwości reklamowe. Razem z Logo zadbasz o promocję swojej firmy i sprawisz, że Klienci bez problemu zauważą Twoją siedzibę – nawet z daleka!

UNIWERSALNE PODSTAWY STARX

Uniwersalne podstawy o mocnej konstrukcji, przydatne w wielu zastosowaniach na różne podłoża.

Flagi pneumatyczne, dzięki różnorodnym podstawom ustawisz stabilnie zarówno na twardych podłożach, takich jak: kostka betonowa, asfalt, beton, jak i na podłożach miękkich, wbijając podstawę typu wbijak.

Stabilność ustawienia zapewnią obciążniki.

Podstawy i obciążniki mają w zestawie własne pokrowce.

PODSTAWY NA KAŻDE PODŁOŻE

PODSTAWA NAJAZDOWA Z ROTATOREM

PODSTAWA KRZYŻAKOWA Z ROTATOREM S

OBCIĄŻNIKI 14KG DO PODSTAWY KRZYŻAKOWEJ XL

PODSTAWA WBIJAK Z ROTATOREM

ROZSTAWIENIE W 5-10 MINUT

Jesteśmy w stanie ustawić flagę pneumatyczną w 5-10 minut, debiutanci potrzebują średnio 15 minut. Demontaż jest jeszcze szybszy. Napełnienie powietrzem pneumatycznego masztu, dzięki dwukierunkowej pompce jest niewiarygodnie szybkie. Wciąganie flagi lub nawlekanie na maszt? Nie – flaga mocowana jest na suwak. Maszt z flagą waży tylko niespełna 6 kg (przy wysokości 8 m) plus …… powietrze, czyli nic. Operowanie nim przy montażu jest naprawdę łatwe. Wymienne, drukowane cyfrowo flagi mocowane na zamek błyskawiczny.

 

KONSTRUKCJA

Dwuwarstwowy szczelny maszt  windera zachowuje sztywność dzięki systemowi regulacji ciśnienia OVER PRESSURE, który czuwa nad utrzymaniem właściwego ciśnienia w maszcie. Objętości powietrza i ciśnienia dostarcza dwukierunkowa pompka ręczna. Przy większej ilości pneumatycznych beachflag warto zastosować pompki elektryczne zasilane 220 V lub 12 V. Wymienne, drukowane cyfrowo flagi mocowane na zamek błyskawiczny. Lekki maszt z flagą obraca się swobodnie na rotatorze podstawy zgodnie z kierunkiem wiatru. Doskonałe europejskie wykonanie, wykończenie w żeglarskim standardzie. Wewnątrz masztu trwały i szczelny wkład pneumatyczny TPU z nadmiarowym zaworem bezpieczeństwa i szerokim wentylem do napełniania.

CO ZAWIERA ZESTAW

W zestawie jest:

 

 • Dwuwarstwowy maszt (powłoka zewnętrza w wybranym standardowym kolorze) + wkład wewnętrzny TPU
 • Flaga
 • Torba transportowa
 • Łącznik metalowy
 • Zestaw naprawczy
 • Instrukcja obsługi

MASZTY Z WŁÓKNA SZKLANEGO I ALUMINIUM

Głównym elementem całej konstrukcji flagowej jest tyka masztu z włókna szklanego lub aluminium. Każdy z oferowanych przez nas wariantów sprawdzi się w innej sytuacji. Modele do wnętrz charakteryzują się delikatną budową oraz eleganckim wyglądem, natomiast te przeznaczone na zewnątrz posiadają niezwykle wytrzymałą konstrukcję, odporną na uszkodzenia i silny wiatr.

bestseller

Oświetlenie flag i masztów Flaglight

Systemowe oświetlenie masztu i flagi. Silny strumień światła z reflektorów LED podświetla flagę od dołu. Flaga jest zawsze widoczna, niezależnie od kierunku wiatru.

Szczegóły

Głowica solarna LED

Głowica solarna LED to najprostsze i najtańsze oświetlenie flagi. Pasuje do większości rodzajów masztów. Zastępuje dotychczasowe zwieńczenie lub jest zamawiana od razu z masztem. Pierścień świecących diód nie tylko oświetla flagę, ale również przyciąga wzrok.

Szczegóły
bestseller

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM HEAVY

Najpopularniejszy maszt flagowy. Wysoka odporność na wiatr.
Masz segmentowy – 2 lub 3 segmenty.
Naturalny kolor srebrny.
Wysokość masztów: 6 – 12 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM CONICAL

Reprezentacyjny maszt flagowy. Wysoka estetyka i trwałość.
Forma stożka. Wykończenie aluminium szczotkowane.
Naturalny kolor srebrny.
Wysokość masztów: 6 – 8 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY WŁÓKNO SZKLANE CLASSIC

Klasyczny maszt flagowy.
Lekki i ekonomiczny. Forma stożka.
Naturalny kolor biały.
Wysokość masztów: 6 – 12 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM LIGHT

Ekonomiczny maszt flagowy – głównie do zastosowań domowych.
Maszt segmentowy – 2 segmenty.
Wysokość masztów: 6 – 8 m

Szczegóły

WERSJE MASZTÓW

Proponowane przez nas konstrukcje posiadają szerokie możliwości konfiguracji, obejmujące między innymi różnego rodzaju mocowania flag. Oferujemy wersje poziome, wykorzystywane najczęściej w celu umieszczenia flagi narodowej, unijnej, miejskiej czy gminnej, jak również pionowe, stosowane w przypadku banerów reklamowych oraz oznaczeń poszczególnych firm.

          

WERSJA STANDARD

Linka, do której przypięta jest flaga, znajduje się na zewnątrz masztu i jest zawiązana na zewnętrznej knadze.

ZWIEŃCZENIA MASZTÓW

CEBULKA ZŁOTA

Do wszystkich wysokości

Grzybek złoty 150 mm - opcja

Do wszystkich wysokości

KOPUŁKA PŁASKA LUB CEBULKA SREBRNA I ZŁOTA - OPCJA PREMIUM

GRZYBEK SREBRNY 150 MM

WYPOSAŻENIE DODATKOWE STARX

Uwaga, dwukierunkowa pompka ręczna jest niezbędna do pełnego napełnienia powietrzem pneumatycznego masztu, bo tylko ona jest wyposażona w manometr.

POMPKA ELEKTRYCZNA PREMIUM 12V

POMPKA ELEKTRYCZNA PREMIUM 230V

POMPKA ELEKTRYCZNA STANDARD 12V+230V

POMPKA RĘCZNA PREMIUM OSS16

WYPOŻYCZENIE BEACHFLAG STARX

 

 

Potrzebujesz StarX na jeden event, nie jesteś pewien czy się sprawdzi ? Uwaga, wypożyczamy maszty i podstawy StarX. Zamów flagę i wypożycz kompletne zestawy ekspozycyjne  maszty + podstawy + pompka Uwaga, dwukierunkowa pompka ręczna jest niezbędna do pełnego napełnienia powietrzem pneumatycznego masztu. Produkty Starx stanowią chronione oraz zgłoszone do ochrony do urzędu patentowego RP oraz Urzędu Unii Europejskiej ds. własności intelektualnej przedmioty własności przemysłowej w postaci wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów przesyłowych. Korzystając z oryginalnych rozwiązań pneumatycznych Strax nie naruszasz praw własności intelektualnej. W przypadku dalszych pytań napisz do: info@starxflag.com

 

SERWIS

Windery pneumatyczne są produktem europejskim, są naprawialne, z pełnym dostępem do części zamiennych. W przypadku awarii wyślij uszkodzony element do nas, naprawimy go!

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.