LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

Nasze produkty

Flagi firmowe, państwowe, windery (beachflagi)

Bez względu na to, na jaką okazję ich potrzebujesz, u nas znajdziesz solidne i przede wszystkim – ładne – realizacje. Jako producent wykonamy specjalnie dla Ciebie flagi reklamowe, państwowe i firmowe, które będą prezentować się doskonale na każdej uroczystości lub evencie. Chcesz przeprowadzić akcje promocyjną na szeroką skalę? Z całą pewnością będziesz chciał skorzystać z winderów, które powiewając na wietrze będą z całą pewnością skutecznie reklamować Twoją firmę pośród przyszłych, potencjalnych klientów.

 

Jako producent flag dostarczamy również je na wszelkiego rodzaju uroczystości państwowe, w których bierze udział sama elita naszego kraju. Podniosła uroczystość z całą pewnością będzie miała jeszcze bardziej ceremonialny, reprezentacyjny charakter, kiedy w tle będzie powiewać biało-czerwony materiał. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz być pewien, że wykonane dla Ciebie maszty i windery będą dopasowane do Twoich potrzeb i gustów. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

W ramach naszej działalności przygotujemy dla Ciebie flagi firmowe z największą starannością. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych Klientów będzie zadowolony z proponowanych przez nas produktów reklamowych, również takich jak warianty na plażę oraz windery. Aby wykonać jednak wspaniałe artykuły, które będą promowały Wasze usługi, konieczne będzie dostarczenie nam logo lub grafiki, które docelowo znaleźć się mają na powiewającym materiale.

 

Projekt i jego przygotowanie

 

Oczywiście, w ramach naszej działalności z przyjemnością weźmiemy na siebie zadbanie o odpowiednią grafikę na podstawie materiałów uzyskanych od Was. Jeśli jednak chcecie zająć się tym sami, konieczne będzie dostarczenie nam projektu w formacie PDF lub TIFF z kompresją LZW, czyli bez warstw. W przesłanym do nas projekcie prosimy o zmianę fontów na krzywe, tak, aby mieć pewność, że wszystkie litery będą widoczne. Pliki powinny mieć wymiar identyczny do wybranego wariantu flagi; nie należy także ustawiać spadów (wiemy, że jest to standard przy drukowaniu na papierze, jednak w naszym przypadku może to tylko zniszczyć efekt), ponieważ nasze maszyny są bardzo precyzyjne. Dokładamy tez wszelkich starań, aby grafika została idealnie umiejscowiona na materiale.

 

Nasze materiały reklamowe firmowe drukujemy z użyciem przestrzeni CMYK. Prosimy o stosowanie się do niej podczas przygotowywania projektu.

 

Gotowa flaga – i co dalej?

 

Nasza firma zadba również o odpowiedni maszt. Na naszej stronie można zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami, które przydadzą się do różnych wielkości reklam. W razie jakichkolwiek pytań, pomożemy w wyborze – zapraszamy do kontaktu!

 

Odpowiedni montaż bierzemy na siebie. Specjaliści z naszej firmy nie tylko zadbają o to, aby cała konstrukcja była stabilna, ale również nauczą Was, w jaki sposób ściągać lub opuszczać flagę w razie nieodpowiednich warunków pogodowych.

 

Dlaczego nasza firma jest najlepsza?

 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – w porozumieniu z Wami dobieramy odpowiedni materiał flagi oraz proponujemy najlepszy maszt. W zależności od materiału i wielkości decydujemy się również na odpowiedni druk. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek problemów, świadczymy wsparcie serwisowe.

 

Skorzystaj z LOGO i zadbaj o promocję swojej spółki już dziś!

Flagi firmowe / reklamowe

Niech Twoje przedsiębiorstwo będzie jeszcze bardziej widoczne. W naszej ofercie znajdziesz flagi firmowe i reklamowe, dzięki czemu z całą pewnością pozyskasz nowych klientów. Posiadanie ich to prawdziwy prestiż, który zostanie doceniony nie tylko przez klientów ale również partnerów biznesowych.

— reprezentacyjne flagi przed siedzibami firm

— do masowych akcji promocyjnych

— krótkie terminy produkcji

— żadnych ograniczeń graficznych

FLAGI PAŃSTWOWE / MIEJSKIE

Pozwalają one na nadanie odświętnego charakteru różnego rodzaju uroczystościom. Pośród naszych realizacji znajdziesz flagi państwowe i miejskie, bez których nie może odbyć się absolutnie żadne wzniosłe święto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w szczególności instytucje publiczne.

— flagi w dowolnym wymiarze

— drukowane, szyte lub naszywane

— flagi poziome, pionowe, szturmówki

— wykończenie dostosowane do typu masztu

WINDERY - MASZTY W CENIE

Kojarzą się one z dynamiką, szybkością i gorącymi plażami. Mamy w ofercie windery (maszty w cenie), które doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju imprez sportowych, eventów czy targów. Przyciągają uwagę klientów, w szczególności kiedy postawi się je przed sklepami i restauracjami.

— dynamiczny, mobilny i tani nośnik reklamy

— niezastąpione na eventach, imprezach sportowych i targach

— przyciągają uwagę przed sklepami, restauracjami

— bardzo uniwersalne dzięki różnorodności podstaw

TRWAŁE TKANINY

Szeroka gama tkanin do wyboru w zależności od potrzeb

100 % POLIESTER 130 g/m2

Dzianina 3 nitkowa, 130 g/m2

gr (optymalny stosunek wagi do wytrzymałości) splot samoblokujący – powszechnie stosowany na świecie materiał flagowy.

100 % POLIESTER MESH 115 g/m2

Dzianina 112 g/m2

gr, najbardziej zaawansowana technologicznie, najlepiej powiewająca, daje najlepszą płaszczyznę koloru, dużą wytrzymałość.

ATŁAS 100% POLIESTER

Tkanina 110 g/m2

gr o gładkim splocie i błyszczącej powierzchni. Idealna tkanina na reprezentacyjne flagi narodowe i na flagi do masztów gabinetowych.

100 % POLIESTER 150 g/m2

Dzianina 3 nitkowa, 150 g/m2 używana na najbardziej wytrzymale flagi. Wyłącznie od 20 szt flag z uwagi na druk sitowy.

WYMIARY FLAG

Sugerowane wymiary flag do wysokości masztu.

STARANNE WYKOŃCZENIE FLAG

W jaki sposób dbamy o to, aby nasze produkty były odpowiednio wykonane? Oczywiście, dokładamy wszelkich starań, aby nadruki i materiały były jak najwyższej jakości, dzięki czemu gotowy produkt będzie odporny na warunki atmosferyczne, przy okazji prezentując się świetnie.

Równie ważne, jak zadbanie o tkaninę oraz nadruki, jest staranne wykończenie flag. Pozwoli ono na bezproblemowe umieszczenie ich na masztach – w taki sposób, żeby się nie zsuwały a także, by można było łatwo je ściągnąć, na nowo założyć, lub opuszczać.

Nasze flagi wykańczamy bardzo starannie – proponujemy rozwiązania takie jak: same karabińczyki, karabińczyki w połączeniu z tunelem oraz tunel w połączeniu z oczkami. Rozwiązania dobierane są w zależności od rodzajów masztów oraz personalnych preferencji naszych Klientów.

Dzięki naszym rozwiązaniom, możecie być pewni, że zamówione przez Was produkty będą trwałe i że świetnie zaprezentują się na masztach! Już dziś zdecyduj się na działania marketingowe razem z firmą LOGO – zapraszamy!

KARABINCZYKI

Do masztów STANDARD i INTERNAL

TUNEL + KARABINCZYKI

Do masztów INTERNAL WINDTRACKER i BANNER

TUNEL + OCZKA

Do masztów INTERNAL WINDTRACKER i BANNER

TECHNOLOGIA

W jaki sposób udaje nam się stworzyć tak wyraziste i trwałe grafiki, które widać nawet z daleka? Jak wykonujemy trwałe i barwne logotypy lub flagi urzędowe, które przez długi czas zachowują idealnie intensywne kolory i są odporne na deszcz, śnieg, mróz i ostre promienie słoneczne?

W firmie Logo dbamy o to, aby każdy produkt, który opuszcza naszą spółkę i trafia do Klienta, był jak najlepiej przygotowany i mógł spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Dlatego też, w naszej pracy opieramy się na dwóch popularnych rozwiązaniach, jakimi są sitodruk oraz druk cyfrowy. Te technologie pozwalają na otrzymanie jak najlepszych efektów, które jednocześnie będą wyraziste i intensywne, a także odporne i trwałe.

Czym różnią się te proponowane przez nas technologie? Obie tworzą produkty wysokiej jakości, a różnica polega głównie na liczbie zamówionych flag. Druk cyfrowy wykorzystujemy wtedy, gdy zamawiane są pojedyncze sztuki, natomiast sitodruk – gdy potrzebny jest większy nakład.

Proponowane przez Logo rozwiązania tworzą wysokogatunkowe produkty - sprawdź nas już dziś!

SITODRUK

Idealne rozwiązanie przy większych nakładach flag

— druk na wydajnych maszynach drukujących z rolki

— maksymalny format 600 x 200 cm, do 12 kolorów

— pigmenty dozowane komputerowo gwarantują zgodność kolorów z paletą Pantone i RAL

— po zadrukowaniu pigmenty są utrwalane w wysokiej temperaturze, po czym wypierane

— flagi uzyskują czyste kolory i są przepuszczalne dla wiatru

DRUK CYFROWY

Flagi już od jednej sztuki

— druk cyfrowy umożliwia szybkie wykonanie flag w jednostkowych ilościach

— zastosowanie ostatniej generacji maszyn drukujących daje jakość nie ustępującą flagom wykonanych sitodrukiem

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy