Nasze produkty

OŚWIETLENIE FLAG I MASZTÓW - ZWIĘKSZENIE I PODWOJENIE EFEKTU REKLAMOWEGO

„Weksylia (czyli flagi) mogą pozostawać na maszcie od świtu do zmroku. Jeśli mają
pozostać dłużej muszą być odpowiednio oświetlone” Taki zapis jest we wszystkich zaleceniach dotyczących eksponowania flagi narodowej. W niektórych lokalizacjach masztów maszty stoją blisko dobrze oświetlonych budynków i flaga jest właściwie widoczna również po zmroku. Ale to rzadkość. Mamy rozwiązania, które pozwolą dobrze oświetlić flagi niezależnie od lokalizacji, nawet jeśli nie da się do masztów doprowadzić prądu.

Oświetlenie flag i masztów Multilight

Oświetlenie flagi i masztu. umieszczone w podstawie masztu. Od pozostałych rozwiązań odróżnia się dobrym oświetleniem nie tylko flagi ale i masztu. Strumień świetlny regulowany, dostępna wersja standardowa, jak i wersja indywidualnie dostosowana do masztu.

Szczegóły
bestseller

Oświetlenie flag i masztów Flaglight

Systemowe oświetlenie masztu i flagi. Silny strumień światła z reflektorów LED podświetla flagę od dołu. Flaga jest zawsze widoczna, niezależnie od kierunku wiatru.

Szczegóły

Głowica solarna LED

Głowica solarna LED to najprostsze i najtańsze oświetlenie flagi. Pasuje do większości rodzajów masztów. Zastępuje dotychczasowe zwieńczenie lub jest zamawiana od razu z masztem. Pierścień świecących diód nie tylko oświetla flagę, ale również przyciąga wzrok.

Szczegóły

Flagi z elementami odblaskowymi

Sposób na zwiększenie widoczności flag w warunkach zmniejszonej widoczności. Element odblaskowy na fladze znakomicie zwiększa widoczność flag. Wystarczy światło reflektorów samochodowych lub okolicznych latarni, żeby odblask z flagi przyciągał wzrok, nawet z dużej odległości.

Szczegóły

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.