Flagi dwustronne

Treść reklamowa na flagach może być już czytelna z obu stron. Już nie trzeba się czekać na zmianę wiatru, żeby odczytać obie strony flagi – dotyczy to projektów, gdzie jest większa ilość tekstu, lub tekst lub logo, którego lustrzane odbicie nie jest czytelne. Nasze oko świetnie poradzi sobie z lustrzanym odbiciem wyrazów takich jak TAXI, HOTEL, ale już napis SSERPDROW niekoniecznie od razu odczytamy jako WORDPRESS. W takich szczególnych przypadkach niezastąpione będą flagi dwustronne. Niedawno pojawiły się materiały flagowe z separatorem, a druk cyfrowy pozwolił na łatwe zadrukowywanie dwustronne materiałów. Flagi dwustronne produkujemy w trzech możliwych technologiach, które proponujemy w zależności od wymiarów i zastosowania.

 

Każdy medal ma dwie strony – i nie tylko! Dotyczy to również materiałów promocyjnych umieszczonych na elewacji Twojego przedsiębiorstwa, na targach lub konferencjach firmowych czy organizowanych wydarzeniach sportowych. Zadbaj o to, aby odbiorcy Twojej reklamy mogli zobaczyć ją w pełnej okazałości wybierając produkty dostępne w ofercie Logo! Zajmujemy się realizacją projektów na flagach dwustronnych, dzięki którym Twój przekaz będzie bardziej czytelny i tym samym dotrze do każdego bez względu na to, w którym miejscu zdecydujesz się go umiejscowić. Przekonaj się, dlaczego takie rozwiązanie to rewolucja na rynku i poznaj przykładowe realizacje wykonywane w Logo!

 

Skuteczna reklama bez względu na panujące warunki – tylko z flagami dwustronnymi od Logo!

 

Dzięki materiałom produkowanym przez naszą firmę punkt widzenia nie będzie zależał od punktu siedzenia! Flagi dwustronne zaprezentowane wśród naszych przykładowych realizacji to materiały, które wypełnisz dowolną treścią tak, aby była widoczna z każdej perspektywy, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Logo wykona dla Ciebie wysokiej jakości materiały promocyjne, które wykorzystasz podczas różnych wydarzeń firmowych, a także koncertów i imprez sportowych na świeżym powietrzu dbając o to, aby nawet najmniejszy podmuch wiatru nie wpłynął na Twoją widoczność wśród potencjalnych Klientów.

 

Dużo treści? Dla flag dwustronnych Logo to nie problem!

 

Chcesz wypromować swoją markę tak, aby na trwałe zapisała się w świadomości Twoich odbiorców? Na flagach dwustronnych od Logo umieścisz nie tylko logo czy nazwę firmy, ale również przykładową treść – slogan reklamowy, dane kontaktowe czy nazwę produktu – bez obawy, że nie zmieści się na powierzchni materiału. Umieścimy ją na odwrocie flagi tak, aby była czytelna z dwóch stron oddzielonych separatorem zapobiegającym prześwitywaniu kolorów, liter czy wzorów naniesionych metodą druku cyfrowego.

 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami zrealizowanymi przez naszych projektantów i zamawiania materiałów promocyjnych o różnych rozmiarach i zastosowaniu.

Ciekawe materiały na flagi dwustronne

Standardowe tkaniny na flagi, nawet o znakomitych właściwościach, nie dadzą efektu czytelnej treści z obu stron. Do tego potrzebne specjalne rozwiązania – materiały wielowarstwowe, których wspólną cechą jest konstrukcja: Na zewnątrz dwie warstwy do zadrukowania, wewnątrz tkanina separująca optycznie, zapobiegająca prześwitywaniu.

 

Tkanina sandwich

Trzywarstwowy materiał tekstylny, dobrze sprawdza się na flagach zewnętrznych i winderach. Pomiędzy zewnętrznymi tkaninami z nadrukiem znajduje się warstwa separująca optycznie. W przypadku wieszana na masztach wymaga ramienia obrotowego. Idealny na windery.

Gramatura 350 g/mkw.

Materiał blackout

Materiał z połączonych 3 warstw tkaniny o szerokim zastosowaniu wewnątrz i na zewnątrz o obniżonej gramaturze. Popularny nie prześwitujący materiał reklamowy.

 

Gramatura 270 g/mkw.

Satyna dwustronna

Materiał do stosowania wewnątrz. Szeroko wykorzystywany na flagi do stojaków flagowych. Idealnie się układa i doskonale wygląda w TV.

 

Poliester 100 %. 450 g/mkw

 

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.