LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

maszty

Maszty teleskopowe

Są praktyczne i łatwe w obsłudze. Maszty teleskopowe, których produkcją się zajmujemy, pełnią ważną w funkcję w trakcie wielu uroczystości, obchodów oraz imprez branżowych i znakomicie eksponują różnego rodzaju flagi. To jednocześnie model cieszący się dużą popularnością ze względu na swój uniwersalny charakter.

 

Teleskopowa konstrukcja

Polecany przez nas maszt teleskopowy składa się łącznie z czterech części, które można w łatwy sposób składać i regulować, dopasowując wysokość palu do swoich potrzeb. Maksymalna wysokość konstrukcji wynosi 5, 75 metra. Model służy do zastosowania wewnątrz, ale równie dobrze można go wykorzystywać na zewnątrz, pod warunkiem, że pozwolą na to warunki pogodowe. Standardowy zestaw zawiera ramię obrotowe oraz podstawę do wyboru.

 

Lekka, ale trwała instalacja

Maszty teleskopowe naszej produkcji wykonane są z aluminium. Zastosowanie lekkiego materiału ułatwia transport konstrukcji i zapewnia szybki montaż. Rozstawienie instalacji nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Podobnie jest z demontażem – poszczególne elementy łatwo złożyć i zapakować do dalszego transportu. Aluminium, z którego powstają nasze maszty, to także gwarancja trwałości. Nasze produkty umożliwiają ekspozycję flagi w różnych warunkach atmosferycznych i zawsze prezentują się nienagannie.

Klientom polecamy także nasze pozostałe produkty do ekspozycji flag oraz akcesoria, tj. windery czy stojaki. Zajmujemy się nie tylko produkcja i sprzedażą, ale i wynajmem konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

 

Kształt masztu: maszt teleskopowy składający się z 4 rur

Kolor masztu: srebrny – aluminium anodowane

Wysokość masztów regulowana płynnie: 1,20 – 5,75 m

Rekomendowana wielkość flagi: 1,20 x 2,50 m

Średnica na dole masztu: 50 mm

Średnica na górze masztu: 25 mm

Akcesoria

Akcesoria do masztów teleskopowych

Podstawa płyta chodnikowa

Podstawa ośmiornica

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy