Nasze maszty mobilne

Maszt Teleskopowy

Są praktyczne i łatwe w obsłudze. Maszty teleskopowe, których produkcją się zajmujemy, pełnią ważną w funkcję w trakcie wielu uroczystości, obchodów oraz imprez branżowych i znakomicie eksponują różnego rodzaju flagi. To jednocześnie model cieszący się dużą popularnością ze względu na swój uniwersalny charakter.

 

Teleskopowa konstrukcja

Polecany przez nas maszt teleskopowy składa się łącznie z czterech części, które można w łatwy sposób składać i regulować, dopasowując wysokość palu do swoich potrzeb. Maksymalna wysokość konstrukcji wynosi 5, 75 metra. Model służy do zastosowania wewnątrz, ale równie dobrze można go wykorzystywać na zewnątrz, pod warunkiem, że pozwolą na to warunki pogodowe. Standardowy zestaw zawiera ramię obrotowe oraz podstawę do wyboru.

 

Lekka, ale trwała instalacja

Maszty teleskopowe naszej produkcji wykonane są z aluminium. Zastosowanie lekkiego materiału ułatwia transport konstrukcji i zapewnia szybki montaż. Rozstawienie instalacji nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Podobnie jest z demontażem – poszczególne elementy łatwo złożyć i zapakować do dalszego transportu. Aluminium, z którego powstają nasze maszty, to także gwarancja trwałości. Nasze produkty umożliwiają ekspozycję flagi w różnych warunkach atmosferycznych i zawsze prezentują się nienagannie.

Klientom polecamy także nasze pozostałe produkty do ekspozycji flag oraz akcesoria, tj. windery czy stojaki. Zajmujemy się nie tylko produkcja i sprzedażą, ale i wynajmem konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

 

Kształt masztu: maszt teleskopowy składający się z 4 rur

Kolor masztu: srebrny – aluminium anodowane

Wysokość masztów regulowana płynnie: 1,20 – 5,75 m

Rekomendowana wielkość flagi: 1,20 x 2,50 m

Średnica na dole masztu: 50 mm

Średnica na górze masztu: 25 mm

Elementy masztów teleskopowych

Ramię obrotowe

Obciążnik

Podstawa najazdowa

Podstawa teczka

Podstawy krzyzakowe

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

POZNAJ NAS

DLACZEGO MY?

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji flag i winderów. To doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowanymi pracownikami i najnowocześniejszymi technologiami, a przed wszystkim oszałamiającym rozwojem cyfrowych technik druku zaowocowało tym, że dziś cieszymy się dobrą opinią, jak również renomą największego specjalisty w zakresie flag i masztów Warszawie. W tym zakresie proponujemy klientom rozwiązania dostosowane do ich lokalizacji i potrzeb. O atrakcyjności naszej oferty świadczy ogromna realizacji w całym kraju, a szczególnie na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, a także dotrzymywanie ustalonych terminów. Na maszty flagowe udzielamy 10 letniej gwarancjina tykę , a serwis flagowo-masztowy na terenie aglomeracji warszawskiej realizujemy w terminie 48h.

Sprawdź naszego bloga

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.