Nasze produkty

Flagi reklamowe / firmowe

Powiewające na wietrze logo przedsiębiorstwa stanowi doskonały element promocyjny, pozytywnie wpływający na odbiór marki. Dzięki swoim rozmiarom oraz dynamice flagi reklamowe przyciągają wzrok przechodniów i kierowców, przebywających w pobliżu firmy. Twój slogan lub znak handlowy umieszczony na maszcie pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby osób. Taki element promocyjny sprawi również, że Twoja marka zyska większą renomę i będzie odbierana jako prestiżowa. Odpowiedni wizerunek pozwoli Ci natomiast łatwiej nawiązywać relacje biznesowe oraz zainteresować Twoimi produktami lub usługami nowych odbiorców.

Umieszczając flagi firmowe przed siedzibą, należy zadbać o ich solidność oraz odporność na zmienne warunki pogodowe. W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe maszty, na które udzielamy dziesięcioletniej gwarancji. Tkaniny, na których wykonujemy nadruki reklamowe są odporne na światło słoneczne czy opady i prezentują się dobrze w każdych okolicznościach. Nasze wyroby świetnie sprawdzają się jako stały element otoczenia przedsiębiorstwa, ale także jako wyposażenie stoiska targowego podczas eventów.

To mocno osadzone w tradycji medium reklamowe, które dzięki rozwojowi technologii znajduje coraz ciekawsze zastosowania. To nie tylko tradycyjne flagi na stałych masztach, ale i dynamiczne windery, które dzięki atrakcyjnej formie, integracji z masztem i podstawą oraz przystępnej cenie zyskują popularność wśród klientów.

Obecnie flaga to zaawansowana technicznie tkanina – z reguły dzianina poliestrowa, grafika naniesiona poprzez druk cyfrowy lub sitodruk, obszycie mocnymi nićmi i mocowanie dostosowane do masztu. Nasze flagi produkowane są na zamówienie dla deweloperów, budownictwa, stacji paliw, firm, gmin, miast, urzędów, wojska.

Zamów szybko w e-sklepie

MATERIALY NA FLAGI

Materiał Standard 100% poliester 130 g/mkw

Dzianina Mesh 115 g/mkw poliester 100%

Spun poliester 155 g/mkw

Satyna 120 g/mkw 100% poliester

Dzianina strukturalna Karo 150 g/mkw

Materiał Sandwich na flagi dwustronne 350 g/mkw poliester 100%

Flagi reklamowe z nadrukiem

Technologie stosowane przez nas do nadruku na flagach mają na celu barwienie włókien tak, aby oczka dzianiny flagowej pozostały otwarte i umożliwiały swobodny przepływ powietrza – ogranicza to łopotanie flagi i daje doskonały lekkiego prześwitywania koloru.
Przy niewielkich ilościach flag i pilnych zamówieniach stosowany jest druk cyfrowy. Jego oszałamiający rozwój , który nastąpił w ostatnich latach, umożliwił wykonanie flag w niespotykanych wcześniej, kilkudniowych terminach, w niskich cenach i w ilościach już od 1 sztuki. Ponadto cena tak drukowanej flagi nie zależy od ilości kolorów i stopnia pokrycia flagi kolorem
Przy większych ilościach flag stosujemy sitodruk. Ta tradycyjna technologia ta pozwala na osiągnięcie doskonałych płaszczyzn koloru, ale z uwagi na złożoność procesu produkcyjnego jest opłacalna przy dużych ilościach flag. Dzianina lub tkanina flagowa jest zadrukowywana pigmentem, następnie w wysokiej temperaturze naniesiony pigment barwi włókna, a w końcu pigment jest wypierany. Koszt takiej flagi zależy od ilości kolorów i stopnia pokrycia flagi kolorem.

Sitodruk

Druk cyfrowy

Dodatkowe elementy na flagach

Na naszych flagach stosujemy również nietypowe techniki i elementy, takie jak elementy odblaskowe lub metalizowane. W przypadkach szczególnych, flagi są wyłącznie zszywane z tkanin.

FLAGI NA JESIEŃ - Z ELEMENTAMI ODBLASKOWYMI

Jesień i zima to nie okres, kiedy flagi idą w zapomnienie. Dodajmy elementy odblaskowe – flagi dadzą znakomity efekt nawet po zmierzchu

PROJEKT FLAGI

Przy projekcie flagi należy zwrócić uwagę na dobre wyeksponowanie logo, czytelne przekazanie treści i duże płaszczyzny kolorów – flaga ma zwracać na siebie uwagę, a z powodu zmiennej pogody nie zawsze będzie w pełni czytelna jej treść.

Jeśli zależy nam na czytelności – najlepsza będzie flaga pionowa, idealnie, jeśli maszt wyposażony będzie w ramię obrotowe – windtracker.

Na flagach reklamowych nadmiar treści nie służy dobremu przekazowi.

Jeśli flaga ma mieć charakter reprezentacyjny – dobra będzie klasyczna flaga pozioma.

WYMIARY FLAG

Wykonujemy flagi o dowolnych wymiarach, ale niektóre są bardziej popularne:

Typowe wymiary flagi poziomej to 100 x 70 cm, 125 x 200 cm

Typowe wymiary flagi pionowej to 120 x 350 cm, 150 x 450 cm

Uwaga na zbyt duże wymiary flagi pionowej – w szczególnych warunkach pogodowych /mokra flaga, silny lub niestabilny wiatr/ może się przyklejać do masztu.

WYKOŃCZENIE FLAG

Mocne nici i karabińczyki wraz z podwójnym obszyciem zapewniają długie życie flagi. Wykończenie flag zależy od ich zastosowania i jest związane z typem masztów flagowych na które będą wciągnięte.

KARABIŃCZYKI

TUNEL + KARABINCZYKI

TUNEL + OCZKA

WYTRZYMAŁE FLAGI - CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA WYDŁUŻENIA ICH ŻYWOTNOŚCI?

Mocne nici i karabińczyki wraz z podwójnym obszyciem flagi zapewniają długie życie flagi, ale ograniczmy czynniki, które mogą wpłynąć na skrócenie ich żywotności.

  • Flaga niech będzie na maszcie tylko wtedy, kiedy powinna – jeśli jest możliwość, zdejmijmy flagi na noc i w czasie, kiedy nie są potrzebne
  • Przy silnym wietrze należy flagi zdjąć z masztów – ważne szczególnie dla trwałości masztów
  • Nie dajmy flagom się bardzo zabrudzić – pranie flag jest łatwe
  • Jeśli zauważymy uszkodzenia flag – niewielkie uszkodzenia da się naprawić, prosimy po upraniu czyste flagi wysłać do nas – jeśli nie upłynęło 6 m-cy od ich sprzedaży, a uszkodzenie ocenimy jako naprawialne – naprawimy je nieopłatnie.

PRANIE FLAG

Flagi doskonale znoszą pranie wodne w ogólnodostępnych środkach piorących, temperatura prania nie powinna przekraczać 60 °C. Nie należy dopuszczać do ich znacznego zabrudzenia.

FLAGI REKLAMOWE - JAK SKUTECZNIE JE WYKORZYSTAĆ?

To prosty i szybki sposób na to, żeby zwiększyć rozpoznawalności marki, który przy okazji znajduje uniwersalne zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Flagi reklamowe, o których mowa, to też świetne rozwiązanie w przypadku większości branż. Przyjrzyjmy się ich zaletom i sprawdźmy, jak je wykorzystać, żeby czerpać z tego narzędzia marketingowego jak najwięcej korzyści dla biznesu.

 

Prosty sposób na skuteczną promocję
Flagi reklamowe to proste konstrukcje, na które składa się stelaż z masztem oraz płachta materiału, zazwyczaj wykonana z poliestru lub dzianiny poliestrowej. Tkanina jest powierzchnią reklamową, na którą nanosi się metodą sitodruku bądź druku cyfrowego logo wraz z nazwą marki, grafikę lub konkretny produkt wraz z hasłem promującym artykuł. Cała konstrukcja może mieć różne rozmiary, a dobór gabarytów będzie uzależniony od celów, które sobie wyznaczymy.

 

Zrób dobre pierwsze wrażenie
Większe flagi będą się znakomicie prezentować przed siedzibą firmy czy sklepem wielkopowierzchniowym – ich montaż w reprezentacyjnym miejscu przed wejściem oznajmi klientom i gościom, że właśnie tutaj powinni kierować swoje kroki. Oznaczenie siedziby będzie miało korzystny wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa, sklepu bądź siedziby organizacji. Warto już na samym początku zaakcentować, że dbałość o szczegóły, nie jest nam obca i nawet do tak pozornie błahych spraw, jak udekorowanie wejścia podchodzimy z najwyższym pietyzmem.

 

Niezastąpione w trakcie imprez plenerowych i targów
Flagi reklamowe sprawdzą się więc znakomicie na zewnątrz, również w trakcie imprez plenerowych, w trakcie których można zaprezentować usługi czy zachęcić do kupna produktów. Klienci w trakcie targów bądź innego eventu już z oddali będą mogli zapamiętać logo marki i jeszcze lepiej utrwalić w pamięci charakterystyczne elementy identyfikacji wizualnej.

 

Flaga reklamowa do wnętrz
Mniejsze maszty z naniesionym na tkaninę nadrukiem reklamowym sprawdzą się także znakomicie w zamkniętych przestrzeniach. To rodzaj gadżetu promocyjnego, który ożywi wystrój sklepu czy siedziby firmy i sprawi, że klienci oraz kontrahenci powezmą zdanie, że dana przestrzeń tętni życiem i być może dobrze stać się częścią reklamowanego w ten sposób przedsięwzięcia. Flagi tego typu będą także łatwe w przenoszeniu – jeśli znajdziemy dla nich inne zastosowanie, demontaż i ponowne rozstawianie instalacji nie powinny nastręczyć trudności.

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.