LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48
Nasze produkty

Windery (skrzydła reklamowe)

Są wspaniałym narzędziem reklamowym – widziane już z daleka, pozwolą na bezproblemową promocję waszego przedsiębiorstwa lub usług. Beachflagi oraz windery to wygoda wynikająca z dowolnego umiejscowienia - możliwe jest postawienie ich w wybranych przez Was miejscach! Świetnie sprawdzą się przed budynkiem przedsiębiorstwa czy wejściem do restauracji, jednak równie dobrze wyglądać będą na terenach otwartych! Wszelkiego rodzaju festiwale, festyny, zjazdy foodtrucków czy śniadania na trawie to idealne okazje, to zaprezentowania się - nawet niekoniecznie jako wystawca, ale jako sponsor.


Beachflagi oraz windery – przygotowanie projektu

Jak najlepiej zadbać o dobry i przykuwający oko projekt? Najlepiej dopasować grafikę do proponowanych przez nasz szablonów produktów - wówczas mamy pewność, że będzie ona wyglądała idealnie! Oczywiście, jeśli nie wiecie, jak wykonać grafikę w taki sposób, aby wyglądała ona jak najlepiej lub nie umiecie zadbać o odpowiedni format pliku, przekażcie sprawę nam. Graficy, za dodatkową opłatą, zadbają o odpowiednią obróbkę i umiejscowienie nazwy firmy lub logo na produkcie.

Co najlepiej prezentuje się na winderze lub beachfladze? Warto postawić na duże i czytelne wzory – takie jak logo firmy lub krótka jej nazwa. Bardzo ważne są także kolory, które będą przykuwać uwagę przechodniów. Wówczas, nawet przy dużym wietrze, każdy bez problemu dostrzeże i skojarzy logo i kolorystykę z nazwą firmy.

Beachflagi – montaż i umiejscowienie

Nasze windery to produkty o wielu kształtach - mogą mieć one formę bardziej prostokątną, jak i przypominać skrzydło lub łezkę. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór, jeśli chodzi o maszty, podstawki i dodatki, które pozwolą na solidne zamocowanie produktu w jednym miejscu. Oczywiście, w sytuacji, w której potrzebujecie podstawki niestandardowej, wykonamy ją dla Was, zgodnie z Waszymi życzeniami!

Windery i beachflagi proponowane przez LOGO to wyjątkowe propozycje, z których wybierzecie wariant najlepiej spełniający Wasze potrzeby i wymagania. Jesteśmy dostawcą najlepszych rozwiązań, odpornych na wszystkie, nawet te najnieprzyjemniejsze warunki pogodowe. Zapraszamy do kontaktu i zakupów - z nami, Twoja firma będzie widoczna z daleka!

RODZAJE WINDERÓW

W ramach naszej oferty, każdy z Was może zaopatrzyć się w różnorodne sposoby na promocję Waszego miejsca pracy. Niezależnie, czy jest to kawiarnia, główna siedziba dużej firmy, czy może foodtruck na dużym festiwalu muzycznym – każdy chce, aby to Wasze miejsce przyciągało uwagę. Windery to idealne rozwiązanie, które pomoże Wam dobrze zareklamować Waszą firmę i przyciągnąć Klientów – ale to już wiecie! Rodzaje naszych produktów to jednak kilka kształtów, które musicie poznać. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się one podobne, jednak każdy z nich jest inny i sprawdzi się w innych sytuacjach.

 

Rodzaje winderów to skrzydło, łezka i montana. Pierwszy z nich to najbardziej uniwersalny model, o którym myśli większość z nas podczas wyobrażania sobie flagi. Zmieści się na nim nazwa firmy, slogan, logo lub adres strony internetowej. Łezka to nieco sportowe rozwiązanie, które pokazuje dynamikę – będzie idealna na samo logo lub niewiele tekstu, z racji jej kształtu. Montanta może wydawać się produktem podobnym do skrzydła, jednak stworzona została do częstego przenoszenia – świetnie sprawdzi się więc w przypadku foodtrucków czy festiwali.

BEACHFLAGA SKRZYDŁO

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

Najpopularniejsze windery, uniwersalny kształt flagi.

BEACHFLAGA ŁEZKA

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

O sportowym charakterze.

BEACHFLAGA MONTANA

Maszt aluminiowy EXTREME ⌀30 mm

Zastosowanie – częste przenoszenie i montaż.

RODZAJE MASZTÓW

W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które pozwolą Wam na stworzenie idealnej reklamy. Nasze windery to propozycje dla każdego – jednak, kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni, najlepszy dla Was kształt, konieczne będzie podjęcie decyzji również, jeśli chodzi o maszt. Ich rodzaje, proponowane przez firmę Logo, pozwolą Wam na wybór odpowiedniego wariantu.

 

W naszej ofercie znajduje się wariant zarówno klasyczny, jak i typu Extreme. Tradycyjny model pozwoli na wygodne ustawienie flagi na stałe. Sprawdzi się najlepiej przed siedzibami sklepów, firm oraz innych miejsc. Jeśli chodzi o wariant Extreme, będzie on świetny, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju flagi przenośne, które często przestawiamy – będzie to więc idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju ogródków restauracyjnych, foodtrucków czy miejsc na festiwalach muzycznych czy festynach.

 

Rodzaje masztów w naszej ofercie pozwolą na świetne możliwości reklamowe. Razem z Logo zadbasz o promocję swojej firmy i sprawisz, że Klienci bez problemu zauważą Twoją siedzibę – nawet z daleka!

MASZT ALUMINIOWY STANDARD (⌀ 20MM + KOŃCÓWKA WŁÓNO SZKLANE)

MASZT ALUMINIOWY EXTREME (⌀ 30MM)

PODSTAWY I DODATKI

Oferujemy wiele rodzajów akcesoriów do winderów dostosowanych do wysokości masztu, podłoża, warunków wiatrowych, czasu ekspozycji i wymagań estetycznych. Są to szpilki, wbijaki, świdry VarioDrill, podstawy stalowe typu teczka, krzyżaki, podstawy najazdowe i betonowe. Wykonujemy również elementy nietypowe.

 

Podstawy i dodatki

Windery to świetny sposób na reklamę – warto jednak mieć świadomość, że zakupienie flagi nie zapewni nam odpowiednich działań promocyjnych. Konieczne jest również zadbanie o odpowiednie akcesoria, które pozwolą za bezpieczne umocowanie flagi w wielu różnych miejscach. Warto również zaopatrzyć się w różnego rodzaju elementy umożliwiające łatwy montaż i demontaż.

 

Dodatki do stałych i przenośnych winderów

Wiemy, jak ważne jest przenoszenie flag między różnymi lokalizacjami – wiele naszych Klientów swoje produkty ustawia przed np. food truckami, z którymi jeżdżą po festiwalach, piknikach czy wydarzeniach plenerowych. Dzięki odpowiednim podstawom i dodatkom, możliwe będzie sprawne złożenie i rozłożenie reklamy – w każdym miejscu i o każdej godzinie. Różne rodzaje podstaw pozwolą na bezpieczne i stabilne umiejscowienie powiewającej reklamy zarówno na plaży, trawniku, jak i na podłożu betonowym.

SZPILKA

ŚWIDER PLASTIK

PŁYTA STALOWA 12/15/20 KG

STOJAK (ROZŁOŻONY)

KOSTKA GUMOWA 13,5KG

KRZYŻAK

OBCIĄŻNIK TEKSTYLNY 10KG

PŁYTA STALOWA Z MOCOWANIEM UNIWERSALNYM

PODSTAWA BETONOWA ZE STOJAK

PODSTAWA NA 2 PŁYTY CHODNIKOWE Z MOCOWANIEM UNIWERSALNYM

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy