LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48
Nasze produkty

Windery (skrzydła reklamowe)

Pozwól sobie na to, aby Twoja firma pokazała się jako dynamiczna i pełna energii. Z całą pewnością pomogą Ci w tym nasze windery i beachflagi, które okazale powiewają na wietrze, prezentując wszystko, co tylko się na nich umieści. Co z kolei może się na nich znajdować? Na przykład nazwa Twojego przedsiębiorstwa lub jego logotyp. To doskonały pomysł na to, aby skrzydła reklamowe promowały Twoją działalność.

 

Skorzystaj z naszej oferty, gdzie znajdziesz doskonałe windery, beachflagi oraz skrzydła reklamowe w różnych kształtach. Na przykład możemy dla Ciebie wykonać takie w formie łezki, które dobrze prezentują się szczególnie zimą. Możesz również dostosować ich rozmiar do swoich potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów podczas wykonywania proporców promocyjnych.

RODZAJE WINDERÓW

W ramach naszej oferty, każdy z Was może zaopatrzyć się w różnorodne sposoby na promocję Waszego miejsca pracy. Niezależnie, czy jest to kawiarnia, główna siedziba dużej firmy, czy może foodtruck na dużym festiwalu muzycznym – każdy chce, aby to Wasze miejsce przyciągało uwagę. Windery to idealne rozwiązanie, które pomoże Wam dobrze zareklamować Waszą firmę i przyciągnąć Klientów – ale to już wiecie! Rodzaje naszych produktów to jednak kilka kształtów, które musicie poznać. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się one podobne, jednak każdy z nich jest inny i sprawdzi się w innych sytuacjach.

 

Rodzaje winderów to skrzydło, łezka i montana. Pierwszy z nich to najbardziej uniwersalny model, o którym myśli większość z nas podczas wyobrażania sobie flagi. Zmieści się na nim nazwa firmy, slogan, logo lub adres strony internetowej. Łezka to nieco sportowe rozwiązanie, które pokazuje dynamikę – będzie idealna na samo logo lub niewiele tekstu, z racji jej kształtu. Montanta może wydawać się produktem podobnym do skrzydła, jednak stworzona została do częstego przenoszenia – świetnie sprawdzi się więc w przypadku foodtrucków czy festiwali.

BEACHFLAGA SKRZYDŁO

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

Najpopularniejsze windery, uniwersalny kształt flagi.

BEACHFLAGA ŁEZKA

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

O sportowym charakterze.

BEACHFLAGA MONTANA

Maszt aluminiowy EXTREME ⌀30 mm

Zastosowanie – częste przenoszenie i montaż.

RODZAJE MASZTÓW

W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które pozwolą Wam na stworzenie idealnej reklamy. Nasze windery to propozycje dla każdego – jednak, kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni, najlepszy dla Was kształt, konieczne będzie podjęcie decyzji również, jeśli chodzi o maszt. Ich rodzaje, proponowane przez firmę Logo, pozwolą Wam na wybór odpowiedniego wariantu.

 

W naszej ofercie znajduje się wariant zarówno klasyczny, jak i typu Extreme. Tradycyjny model pozwoli na wygodne ustawienie flagi na stałe. Sprawdzi się najlepiej przed siedzibami sklepów, firm oraz innych miejsc. Jeśli chodzi o wariant Extreme, będzie on świetny, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju flagi przenośne, które często przestawiamy – będzie to więc idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju ogródków restauracyjnych, foodtrucków czy miejsc na festiwalach muzycznych czy festynach.

 

Rodzaje masztów w naszej ofercie pozwolą na świetne możliwości reklamowe. Razem z Logo zadbasz o promocję swojej firmy i sprawisz, że Klienci bez problemu zauważą Twoją siedzibę – nawet z daleka!

MASZT ALUMINIOWY STANDARD (⌀ 20MM + KOŃCÓWKA WŁÓNO SZKLANE)

MASZT ALUMINIOWY EXTREME (⌀ 30MM)

PODSTAWY I DODATKI

Oferujemy wiele rodzajów akcesoriów do winderów dostosowanych do wysokości masztu, podłoża, warunków wiatrowych, czasu ekspozycji i wymagań estetycznych. Są to szpilki, wbijaki, świdry VarioDrill, podstawy stalowe typu teczka, krzyżaki, podstawy najazdowe i betonowe. Wykonujemy również elementy nietypowe.

 

Podstawy i dodatki

Windery to świetny sposób na reklamę – warto jednak mieć świadomość, że zakupienie flagi nie zapewni nam odpowiednich działań promocyjnych. Konieczne jest również zadbanie o odpowiednie akcesoria, które pozwolą za bezpieczne umocowanie flagi w wielu różnych miejscach. Warto również zaopatrzyć się w różnego rodzaju elementy umożliwiające łatwy montaż i demontaż.

 

Dodatki do stałych i przenośnych winderów

Wiemy, jak ważne jest przenoszenie flag między różnymi lokalizacjami – wiele naszych Klientów swoje produkty ustawia przed np. food truckami, z którymi jeżdżą po festiwalach, piknikach czy wydarzeniach plenerowych. Dzięki odpowiednim podstawom i dodatkom, możliwe będzie sprawne złożenie i rozłożenie reklamy – w każdym miejscu i o każdej godzinie. Różne rodzaje podstaw pozwolą na bezpieczne i stabilne umiejscowienie powiewającej reklamy zarówno na plaży, trawniku, jak i na podłożu betonowym.

SZPILKA

ŚWIDER PLASTIK

PŁYTA STALOWA 12/15/20 KG

STOJAK (ROZŁOŻONY)

KOSTKA GUMOWA 13,5KG

KRZYŻAK

OBCIĄŻNIK TEKSTYLNY 10KG

PŁYTA STALOWA Z MOCOWANIEM UNIWERSALNYM

PODSTAWA BETONOWA ZE STOJAK

PODSTAWA NA 2 PŁYTY CHODNIKOWE Z MOCOWANIEM UNIWERSALNYM

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy