Nasze produkty

Flagi Windery

Są wspaniałym narzędziem reklamowym – widziane już z daleka, pozwolą na bezproblemową promocję waszego przedsiębiorstwa lub usług. Beachflagi oraz windery to wygoda wynikająca z dowolnego umiejscowienia – możliwe jest postawienie ich w wybranych przez Was miejscach! Świetnie sprawdzą się przed budynkiem przedsiębiorstwa czy wejściem do restauracji, jednak równie dobrze wyglądać będą na terenach otwartych! Wszelkiego rodzaju festiwale, festyny, zjazdy foodtrucków czy śniadania na trawie to idealne okazje, to zaprezentowania się – nawet niekoniecznie jako wystawca, ale jako sponsor.

Nie czekaj, zamów szybciej w e-sklepie

Beachflagi oraz windery reklamowe – przygotowanie projektu

Jak najlepiej zadbać o dobry i przykuwający oko projekt? Najlepiej dopasować grafikę do proponowanych przez nasz szablonów produktów – wówczas mamy pewność, że będzie ona wyglądała idealnie! Oczywiście, jeśli nie wiecie, jak wykonać grafikę w taki sposób, aby wyglądała ona jak najlepiej lub nie umiecie zadbać o odpowiedni format pliku, przekażcie sprawę nam. Graficy, za dodatkową opłatą, zadbają o odpowiednią obróbkę i umiejscowienie nazwy firmy lub logo na produkcie.

Co najlepiej prezentuje się na winderze lub beachfladze? Warto postawić na duże i czytelne wzory – takie jak logo firmy lub krótka jej nazwa. Bardzo ważne są także kolory, które będą przykuwać uwagę przechodniów. Wówczas, nawet przy dużym wietrze, każdy bez problemu dostrzeże i skojarzy logo i kolorystykę z nazwą firmy.

Skrzydła reklamowe – montaż i umiejscowienie

Nasze windery to produkty o wielu kształtach – mogą mieć one formę bardziej prostokątną, jak i przypominać skrzydło lub łezkę. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór, jeśli chodzi o maszty, podstawki i dodatki, które pozwolą na solidne zamocowanie produktu w jednym miejscu. Oczywiście, w sytuacji, w której potrzebujecie podstawki niestandardowej, wykonamy ją dla Was, zgodnie z Waszymi życzeniami!

Windery i beachflagi proponowane przez LOGO to wyjątkowe propozycje, z których wybierzecie wariant najlepiej spełniający Wasze potrzeby i wymagania. Jesteśmy dostawcą najlepszych rozwiązań, odpornych na wszystkie, nawet te najnieprzyjemniejsze warunki pogodowe. Zapraszamy do kontaktu i zakupów – z nami, Twoja firma będzie widoczna z daleka!

RODZAJE WINDERÓW

W ramach naszej oferty, każdy z Was może zaopatrzyć się w różnorodne sposoby na promocję Waszego miejsca pracy. Niezależnie, czy jest to kawiarnia, główna siedziba dużej firmy, czy może foodtruck na dużym festiwalu muzycznym – każdy chce, aby to Wasze miejsce przyciągało uwagę. Windery to idealne rozwiązanie, które pomoże Wam dobrze zareklamować Waszą firmę i przyciągnąć Klientów – ale to już wiecie! Rodzaje naszych produktów to jednak kilka kształtów, które musicie poznać. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się one podobne, jednak każdy z nich jest inny i sprawdzi się w innych sytuacjach.

Rodzaje winderów to skrzydło, łezka i montana. Pierwszy z nich to najbardziej uniwersalny model, o którym myśli większość z nas podczas wyobrażania sobie flagi. Zmieści się na nim nazwa firmy, slogan, logo lub adres strony internetowej. Łezka to nieco sportowe rozwiązanie, które pokazuje dynamikę – będzie idealna na samo logo lub niewiele tekstu, z racji jej kształtu. Montanta może wydawać się produktem podobnym do skrzydła, jednak stworzona została do częstego przenoszenia – świetnie sprawdzi się więc w przypadku foodtrucków czy festiwali.

Jak widzisz, mamy sporo możliwości, dlatego też warto zastanowić się, która z nich najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności. Chodzi przecież o to, aby windery reklamowe prezentowały się z logo czy też nazwą Twojej firmy jak najlepiej. W związku z tym, przygotuj różne projekty graficzne lub zleć to naszym grafikom, aby wybrać najlepszy z nich. Pracownicy Logoflagi.pl posiadają duże doświadczenie w projektowaniu flag, banerów i innych materiałów reklamowych, dzięki czemu będą w stanie wskazać najlepsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

WINDER STANDARD SKRZYDŁO

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

 

Najpopularniejszym rodzajem, z którego korzysta wielu naszych klientów jest Beachflaga skrzydło. Windery reklamowe w tym kształcie doskonale sprawdzają się praktycznie w przypadku każdego projektu graficznego, dzięki uniwersalnemu kształtowi materiału. Daje on dużo swobody i spokojnie pomieści zarówno napis, jak i logo marki czy wydarzenia. Tego typu konstrukcja utrzymywana jest za pomocą aluminiowego masztu o średnicy 20 mm. Dodatkowo warto wspomnieć, że sama końcówka została wykonana z wytrzymałego włókna szklanego.

WINDER STANDARD ŁEZKA

Maszt aluminiowy STANDARD ⌀20 mm + końcówka z włókna szklanego.

 

Jeśli szukasz ciekawej reklamy, na której miałaby zmieścić się mała grafika, to doskonałym rozwiązaniem będzie Beachflaga łezka. Konstrukcja ta ma charakterystyczny, dynamiczny kształt, dlatego właśnie nosi taką nazwę. Doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju sportowych wydarzeniach, do oznaczenia spotów surfingowych i kite, czy też do oznaczenia firmy posiadającej w sprzedaży sprzęt do różnych aktywności fizycznych. Możemy wykonać tego typu flagi w czterech różnych wymiarach, dzięki czemu możesz je bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Tutaj, podobnie jak w przypadku wersji skrzydło, tkanina utrzymywana jest na maszcie aluminiowym z elastyczną końcowką z włókna szklanego.

WINDER EXTREME SKRZYDŁO

Maszt aluminiowy EXTREME ⌀28 mm

 

Jeśli wiesz, że będziesz często przenosić Beachflagę, to wybierz trzeci i zarazem ostatni rodzaj, jakim jest Extreme. Z wyglądu przypomina skrzydło, jednak w przeciwieństwie do niego, nadaje się do częstego rozstawiania, doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju festiwalach, imprezach sportowych ponieważ posiada trwałą i lekką konstrukcję. Możesz skorzystać z jednego z czterech trzech rozmiarów windera reklamowego Extreme z masztem aluminiowym o średnicy 28 mm i dostosować do własnych potrzeb. Najwyższa propozycja może osiągnąć ponad 4 metry, co daje wiele ciekawych możliwości, jeśli chodzi o umieszczenie na fladze napisu oraz grafiki.

KSZTAŁTY WINDERÓW STANDARD I EXTREME

Dolną krawędź windera możemy wykonać w kilku wariantach:

prosty – najwięcej treści na beachfladze

ukośny – najpopularniejszy, zgodny z naturalnym pochyleniem windera

wypukły – stabilny – najmniej powiewa

wklęsły/husarski – najbardziej tradycyjny

TKANINY I DZIANINY NA FLAGI

Logo Flagi i Maszty oferuje wyjątkowo szeroki wybór tkanin i dzianin. Windery nie są szczególnie narażone na silny wiatr w porównaniu z klasycznymi flagami na wysokich masztach. Wybór tkaniny na windery to raczej kwestia estetyki jak wytrzymałości.

Najbardziej ekonomiczna jest dzianina 3-włoknowa 130 g/mkw.

Naszym zdaniem najlepsza tkanina na beachflagi, szczególnie wysokie to mesh 115 g/mkw z powodu niskiej gramatury i braku obszycia powiewających krawędzi flagi.

Na niskie windery, do 3,5 wysokości, może być stosowany materiał dwustronny. Poprzez sklejenie ze sobą 3 warstw tkanin uzyskano pożądane właściwości – doskonałej jakości wydruk po obu stronach i separację optyczną obydwu warstw.

DZIANINA 3-WŁÓKNOWA 130 G/MKW

Najpopularniejszy i najbardziej ekonomiczny materiał flagowy. Doskonały na windery i flagi.

DZIANINA SIATECZKOWA MESH 115 G/MKW

Zaawansowany technologicznie materiał flagowy. Doskonała płaszczyzna koloru, ciekawa faktura, nie wymaga obszycia.

DZIANINA KARO 160 G/MKW

Najnowsza dzianina flagowa o splocie strukturalnym. Uchodzi za najmocniejszą.

TKANINA DWUSTRONNA

Jeśli chcemy uzyskać jednakową czytelność flagi z obu stron, stosujemy materiał wielowarstwowy.

Z powodu relatywnie wysokiej gramatury przeznaczony na windery do 3,5 m wysokości.

Rodzaje masztów do winderów

W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które pozwolą Wam na stworzenie idealnej reklamy. Nasze windery to propozycje dla każdego – jednak, kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni, najlepszy dla Was kształt, konieczne będzie podjęcie decyzji również, jeśli chodzi o maszt. Ich rodzaje, proponowane przez firmę Logo, pozwolą Wam na wybór odpowiedniego wariantu.

W naszej ofercie znajduje się wariant zarówno klasyczny, jak i typu Extreme. Tradycyjny model pozwoli na wygodne ustawienie flagi na stałe. Sprawdzi się najlepiej przed siedzibami sklepów, firm oraz innych miejsc. Jeśli chodzi o wariant Extreme, będzie on świetny, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju flagi przenośne, które często przestawiamy – będzie to więc idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju ogródków restauracyjnych, foodtrucków czy miejsc na festiwalach muzycznych czy festynach.

Rodzaje masztów w naszej ofercie pozwolą na świetne możliwości reklamowe. Razem z Logo zadbasz o promocję swojej firmy i sprawisz, że Klienci bez problemu zauważą Twoją siedzibę – nawet z daleka!

MASZT ALUMINIOWY STANDARD (⌀ 20MM + KOŃCÓWKA WŁÓKNO SZKLANE)

MASZT ALUMINIOWY EXTREME (⌀ 28 + KOŃCÓWKA WŁÓKNO SZKLANE)

Podstawy winderów i dodatki

Oferujemy wiele rodzajów akcesoriów do winderów dostosowanych do wysokości masztu, podłoża, warunków wiatrowych, czasu ekspozycji i wymagań estetycznych. Są to szpilki, wbijaki, świdry VarioDrill, podstawy stalowe typu teczka, krzyżaki, podstawy najazdowe i betonowe. Wykonujemy również elementy nietypowe.

Podstawy i dodatki

Windery to świetny sposób na reklamę – warto jednak mieć świadomość, że zakupienie samej flagi z masztem nie zapewni nam odpowiednich działań promocyjnych. Konieczne jest również zadbanie o odpowiednie akcesoria, które pozwolą za bezpieczne umocowanie flagi w wielu różnych miejscach. Warto również zaopatrzyć się w różnego rodzaju elementy umożliwiające łatwy montaż i demontaż.

Dodatki do stałych i przenośnych winderów

Wiemy, jak ważne jest przenoszenie flag między różnymi lokalizacjami – wiele naszych Klientów swoje produkty ustawia przed np. food truckami, z którymi jeżdżą po festiwalach, piknikach czy wydarzeniach plenerowych. Dzięki odpowiednim podstawom i akcesoriom, możliwe będzie sprawne złożenie i rozłożenie reklamy – w każdym miejscu i o każdej godzinie. Różne rodzaje podstaw pozwolą na bezpieczne i stabilne umiejscowienie powiewającej reklamy zarówno na plaży, trawniku, jak i na podłożu betonowym.

Podstawa kostka tworzywowa 13,00 kg

Płyta stalowa teczka 12/15/20 kg

Szpilka

Świder plastik Variodrill

Podstawa krzyżak

Obciaznik tekstylny 10 kg

Krzyżak jasnoszary

Podstawa napełniana wodą

Podstawa najazdowa

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.