Montujemy maszty na terenie całego kraju

Niezawodnie

Maszt sam się nie postawi. Możesz to zrobić sam lub zlecić lokalnej ekipie budowlanej, możesz tez to zadanie powierzyć nam.

Montujemy maszty na terenie całego kraju. Dzięki doświadczeniu robimy to sprawnie a dzięki temu, że robimy dużo montaży  – robimy to również niedrogo.

Jeśli maszt zamontujesz we własnym zakresie – wyślemy Ci zestaw montażowy i instrukcję wykonanie niewielkiego fundamentu betonowego.  Jak beton będzie gotowy, przywieziemy maszt, zamontujemy, wciągniemy flagę i przeszkolimy w zakresie obsługi.

Jeśli to zadanie powierzysz nam, nasza ekipa montażowa tak szybko, jak tylko się da, wykona fundament betonowy. Po około tygodniu ustawimy maszt.

Rodzaje montażu

Montaż klasyczny - w każdym podłożu

Czy to w trawie, czy w kostce – zawsze w dobrym terminie i w rozsądnej cenie.

Montaż polega zazwyczaj na wykonaniu niewielkiego fundamentu betonowego. Uchylne mocowanie pozwala na  łatwe położenie masztu i regulację jego pionu.

Montaż boczny i w nietypowych miejscach

Nie zawsze jest możliwość i sens montować maszt na płaskiej powierzchni. Czasem można w tym celu wykorzystać ścianę lub murek. Elementy mocujące wykonamy indywidualnie. W razie potrzeby konstruktor wykona ich projekt.

A gbyby tak .... nie montować masztu ?

Tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania masztu, lub maszt będzie stał okresowo, warto rozważyć zastosowanie podstawy przestawnej. Przy zastosowaniu dostatecznego obciążenia maszt na takiej podstawie może stać nawet na stałe.

Montaż w miejscu starego masztu - tego samego dnia

Maszt stare maszty ? – dość często fundament jest w dobrym stanie. Wytniemy stare mocowanie, wywieziemy stary maszt, wkleimy nowe kotwy. Poza tym, zrobimy to dla Ciebie w czasie jednej wizyty.

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.