LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

Nasze usługi

Wypożyczanie masztów

Wypożyczamy maszty i windery na imprezy okolicznościowe niezależnie od lokalizacji

Oferujemy usługę wypożyczania masztów flagowych na imprezy okolicznościowe na terenie całego kraju. Dzięki naszym propozycjom, nikt z Was nie musi zaopatrywać się w te rozwiązania – jeśli korzystacie z nich sporadycznie, na przykład jedynie podczas targów lub festiwali, nie ma potrzeby, aby kupować je na własność. Nasz wynajem będzie idealny dla Was i Waszych firm!

Maszty flagowe najwyższej jakości

Do dyspozycji klientów mamy warianty 8- i 6-metrowe z aluminium. Nasze rozwiązania mogą zapewnić każdemu z Was jak najlepszą reklamę. Dostępne wersje naszych produktów, które proponujemy w ramach wynajmu, to:

■ BANNER – z ramieniem obrotowym.
■ STANDARD – z linką na zewnątrz i knagą.

Rozwiązania proponowane w naszej ofercie mocowane są na podstawach przenośnych z obciążeniem betonowym, dzięki czemu możliwe będzie nie tylko odpowiednie wyeksponowanie reklamy, ale również jej odporność na wiatr, deszcz czy inne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, dzięki temu, możliwe będzie również komfortowe ustawienie masztów flagowych na każdym podłożu – zarówno na piasku, jak i utwardzonej drodze.

Wypożyczamy również windery na stabilnych podstawach. Propozycje wynajmu naszej firmy:

Oferujemy kompletną usługę montażu i powieszenia flag w wyznaczonym miejscu w dniu rozpoczęcia się imprezy, a po wszystkim demontaż. Dzięki naszej wypożyczalni zadbacie o jak najlepsze rozwiązania reklamowe – Wasza oferta będzie widoczna z daleka!

Jeśli nie macie doświadczenia i potrzebujecie wsparcia podczas wyboru odpowiedniej opcji – zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści zaproponują dla Was idealne rozwiązania

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy