Co robimy

Nadruki na flagach

Co to właściwie jest nadruk na fladze ?

Najpierw nieco historii.

Flagi, a właściwie kiedyś chorągwie, najpierw były wyszywane , zszywane lub haftowane. Te techniki stopniowo wypierało barwienie naturalnymi barwnikami, potem syntetycznymi.

Nadruk  na fladze to wybarwione włókna.

Barwienie następuje przy użyciu druku cyfrowego lub sitodruku.

Nadruk na fladze

Istnieje wiele sposobów na promocję wśród swoich Klientów – jednym z nich może być wykorzystanie takich materiałów reklamowych, jak flagi. W Logo udowadniamy, że powiewający na wietrze materiał to atrakcyjna promocja dla Twoich usług, produktu lub marek, z którymi współpracujesz – szczególnie, gdy znajduje się na nim ciekawy i dobrze wykonany nadruk. U nas zamówisz materiały reklamowe z dowolnym oznakowaniem wykonanym metodą druku cyfrowego – przekonaj się, jak powstają i w jakich sytuacjach wykorzystasz flagi Logo!

 

Nadruki na fladze – od haftu do druku cyfrowego!

 

Historia znakowania flag jest długa i niezwykle ciekawa – znane dziś nadruki na flagach nie zawsze występowały w takiej formie, jak obecnie. Niegdyś wzory, grafiki czy napisy były wyszywane lub ręcznie haftowane na powierzchni materiału w niezwykle precyzyjny i mozolny sposób. Niecno później taką technikę zastąpiło barwienie tkanin za pomocą naturalnie pozyskiwanych barwników. Umożliwiało to osiągnięcie pożądanego koloru na materiale oraz tworzenie różnorodnych wzorów na jego powierzchni. Obecnie te metody odeszły w zapomnienie lub są coraz rzadziej wykorzystywane – wszystko na rzecz nowoczesnego sposobu znakowania materiałów reklamowych, jakim jest nadruk – technika polegająca na wybarwianiu włókien. W Logo wykorzystujemy metodę cyfrową, umożliwiającą osiągnięcie wyraźnych oraz dokładnych wzorów!

 

Metody wykorzystywane podczas znakowania flag – dowiedz się, czym charakteryzuje się technika druku cyfrowego!

 

Zależy Ci na dobrej widoczności podczas imprezy sportowej lub wydarzenia biznesowego? W takim razie metoda druku cyfrowego wykorzystywana w Logo do znakowania flag jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Polega ona na nanoszeniu farb – najczęściej wodnych – bezpośrednio na powierzchnię materiału, a następnie utrwaleniu ich z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Taka metoda sprawdza się w szczególności na tkaninach takich jak poliester o gramaturze 117 lub 200, a także atłas. Dlaczego to właśnie na nią stawiamy w Logo? Druk cyfrowy umożliwia:

 

  • -uzyskanie dobrze nasyconego koloru na materiale – nawet w przypadku pastelowych odcieni,
  • -naniesienie koloru na obie strony tkaniny,
  • -szybki czas realizacji,
  • -wysoką jakość i trwałość wykonanego wzoru.

 

Konferencje biznesowe, wydarzenia sportowe i nie tylko – wiele możliwości na wykorzystanie flag z nadrukiem od Logo!

 

Flagi reklamowe z nadrukiem wykonywane w Logo to materiały promocyjne, które dają Ci nieograniczenie wiele możliwości, jeżeli chodzi o ich wykorzystanie. Bez względu na to czy poszukujesz formy promocji swojej firmy na rynku lokalnym czy oryginalnego materiału, który urozmaici wydarzenie sportowe lub biznesowe, produkty dostępne w naszej ofercie perfekcyjnie sprawdzą się w tej roli! Użyjesz ich:

 

  • -do ozdoby elewacji budynku firmowego,
  • -podczas imprez plenerowych – koncertów, wydarzeń sportowych, czy na sezonowych beach barach,
  • -przy wejściu do swojego sklepu, restauracji lub lokalu firmowego,
  • -podczas konferencji firmowych lub targów biznesowych,
  • -w formie kampanii politycznej,
  • -podczas gier miejskich.

 

Każdy materiał przygotowywany w naszej pracowni dostosujemy nie tylko do Twoich potrzeb, ale również specyfiki środowiska, w którym będzie się znajdował. Dzięki temu będziesz miał pewność, że reklama zewnętrzna lub wewnętrzna będzie nie tylko odpowiednio widoczna, ale również pozostanie z Tobą na dłuższy czas w nienaruszonym stanie!

 

Nie jesteś przekonany do flag reklamowych? Zapoznaj się z realizacjami Logo!

 

Poszukiwanie idealnej formy reklamy dla Twojej firmy, oferowanych produktów lub organizowanego wydarzenia może spędzić sen z powiek. Na szczęście korzystając z usług Logo możesz spać spokojnie – oddając wykonanie flag reklamowych w nasze ręce możesz być pewien, że jak najlepiej wyrazimy Twoją wizję w formie precyzyjnie przygotowanego nadruku! Jako producent masztów flagowych, widnerów oraz materiałów reklamowych w wieloletnim doświadczeniem mamy oko do przygotowywania materiałów promocyjnych na miarę Twoich potrzeb – przekonaj się o tym zapoznając się z galerią przykładowych realizacji wykonanych przez Logoflagi!

supralon polyflag tkanina na flagi

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.