Nasze produkty

Maszty Flagowe

Nasza oferta obejmuje maszty z aluminium i z włókna szklanego. Kolory  i ozdobne zwieńczenie dostosowujemy do stylu elewacji, otoczenia lub wymagań indywidualnych. Mamy rozwiązania reprezentacyjne dla urzędów i siedzib firm i  ekonomiczne, gdzie na pierwszym miejscu jest ilość eksponowanych flag. Rodzaj mocowania zależy od zastosowanych flag i oczekiwań co do ich czytelności. Rozwiazania dla centrów handlowych i dewelopoerów bedą wyposażone w ramię obrotowe zwiekszające czytelność flagi. Maszty dla wojska będą w biało -czerwone ukośne pasy i będą wyposażone w mechanizm korbowy który umożliwi ceremonialne wciąganie flagi. Zamawiając u nas flagi klient ma gwarancję odpowiedniego dostosowania mocowania. Montujemy i dostarczamy  na terenie całego kraju. Udzielamy 10 letniej gwarancji na tykę masztu i 24 miesięcznej na akcesoria.

MASZTY Z WŁÓKNA SZKLANEGO I ALUMINIUM

Głównym elementem całej konstrukcji flagowej jest tyka masztu z włókna szklanego lub aluminium. Każdy z oferowanych przez nas wariantów sprawdzi się w innej sytuacji. Modele do wnętrz charakteryzują się delikatną budową oraz eleganckim wyglądem, natomiast te przeznaczone na zewnątrz posiadają niezwykle wytrzymałą konstrukcję, odporną na uszkodzenia i silny wiatr.

bestseller

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM HEAVY

Najpopularniejszy maszt flagowy. Wysoka odporność na wiatr.
Masz segmentowy – 2 lub 3 segmenty.
Naturalny kolor srebrny.
Wysokość masztów: 6 – 12 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM CONICAL

Reprezentacyjny maszt flagowy. Wysoka estetyka i trwałość.
Forma stożka. Wykończenie aluminium szczotkowane.
Naturalny kolor srebrny.
Wysokość masztów: 6 – 8 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY WŁÓKNO SZKLANE CLASSIC

Klasyczny maszt flagowy.
Lekki i ekonomiczny. Forma stożka.
Naturalny kolor biały.
Wysokość masztów: 6 – 12 m

Szczegóły

MASZT FLAGOWY ALUMINIUM LIGHT

Ekonomiczny maszt flagowy – głównie do zastosowań domowych.
Maszt segmentowy – 2 segmenty.
Wysokość masztów: 6 – 8 m

Szczegóły

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

POZNAJ NAS

DLACZEGO MY?

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji flag i winderów. To doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowanymi pracownikami i najnowocześniejszymi technologiami, a przed wszystkim oszałamiającym rozwojem cyfrowych technik druku zaowocowało tym, że dziś cieszymy się dobrą opinią, jak również renomą największego specjalisty w zakresie flag i masztów Warszawie. W tym zakresie proponujemy klientom rozwiązania dostosowane do ich lokalizacji i potrzeb. O atrakcyjności naszej oferty świadczy ogromna realizacji w całym kraju, a szczególnie na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, a także dotrzymywanie ustalonych terminów. Na maszty flagowe udzielamy 10 letniej gwarancjina tykę , a serwis flagowo-masztowy na terenie aglomeracji warszawskiej realizujemy w terminie 48h.

Sprawdź naszego bloga

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.