Nasze maszty mobilne

Maszty Giant

Oferujemy kompletne i solidne rozwiązanie do dłuższych ekspozycji. Nasze produkty wyposażone są w ramię obrotowe do ekspozycji flagi przy bezwietrznej pogodzie, mocny maszt i podstawę do napełnienia wodą lub piaskiem. To główne zalety masztów Giant, który jest jednym z bardziej cenionych modeli przez naszych klientów. Maszt Giant może być wykorzystywany w trakcie różnego rodzaju eventów, obchodów oraz uroczystości i spotkań. Jest wykonany z aluminium anodowanego – materiału lekkiego, ale niezwykle trwałego. Można na nim znakomicie wyeksponować flagę oraz regulować jej wysokość. Rekomendowana wielkość flagi powinna to 1,25 x 3,50 metra.

Maszt Giant składa się z czterech rur i osiąga wysokość ponad 5 metrów.

 

Trwałe konstrukcja na lata

Surowiec, z którego powstał maszt, to gwarancja odporności na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Aluminium zastosowane w procesie produkcji elementów konstrukcji nie będzie też korodowało. Z kolei dzięki temu, że produkt do wieszania flag jest lekki, można go z łatwością przetransportować w dowolne miejsce. Montaż oraz jego obsługa nie powinny nastręczać żadnych problemów. Zakup jednego z naszych masztów giant to inwestycja na lata oraz uniwersalny dodatek o charakterze reprezentacyjnym bądź reklamowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną specyfikacją produktu oraz pozostałą częścią naszej oferty.

 


Kształt masztu: maszt teleskopowy składający się z 4 rur

Kolor masztu: srebrny – aluminium anodowane, szare elementy z tworzywa

Wysokość masztów regulowana skokowo: 1,30 – 5,30 m

Rekomendowana wielkość flagi: 1,25 x 3,50 m

Średnica na dole masztu: 50 mm

Średnica na górze masztu: 25 mm

Podstawa: 70 l, do napełnienia wodą lub piaskiem, wymiary zewn. 1,00 x 1,00 m x 0,20 m

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Oświetlenie flag i masztów ****

Więcej informacji

**** Do każdego zamówienia na maszty flagowe 6-12 metrów flaga Polski gratis ! ****

Więcej informacji

**** Transport i montaż masztów w terenie całego kraju ****

Więcej informacji

POZNAJ NAS

DLACZEGO MY?

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji flag i winderów. To doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowanymi pracownikami i najnowocześniejszymi technologiami, a przed wszystkim oszałamiającym rozwojem cyfrowych technik druku zaowocowało tym, że dziś cieszymy się dobrą opinią, jak również renomą największego specjalisty w zakresie flag i masztów Warszawie. W tym zakresie proponujemy klientom rozwiązania dostosowane do ich lokalizacji i potrzeb. O atrakcyjności naszej oferty świadczy ogromna realizacji w całym kraju, a szczególnie na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, a także dotrzymywanie ustalonych terminów. Na maszty flagowe udzielamy 10 letniej gwarancjina tykę , a serwis flagowo-masztowy na terenie aglomeracji warszawskiej realizujemy w terminie 48h.

Sprawdź naszego bloga

Tak, to odpowiednia chwila na kontakt z nami.