Kalendarz flagowy z firmą LOGO

Państwowe, miejskie, firmowe (reklamowe), windery… Flagi towarzyszą nam nie tylko podczas ważnych uroczystości. W zależności od ich rodzaju, są z nami przez cały rok! Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalendarzem flagowym.

WIOSNA

Wiosną wszystko budzi się do życia! Dni są już coraz dłuższe, słońce coraz wyżej – marzec to idealna pora na to, by zadbać o to, żeby flagi dobrze się prezentowały na masztach. Dodatkowo warto pomyśleć o myciu po zimie oraz uzupełnieniu akcesoriów masztowych. W kwietniu natomiast koniecznie trzeba sprawdzić, czy mamy flagi na zbliżające się święta Konstytucji 3 maja oraz Dzień Flagi Polskiej. Zanim się obejrzymy, nadejdzie piękny maj – czas świąt państwowych, licznych eventów i targów. W tym miesiącu warto zamówić windery, a także wypożyczyć maszty z transportem oraz pełną obsługą.

LATO

Czerwiec to jeden z naszych ulubionych miesięcy – trochę wiosny, trochę lata i zawsze dużo się dzieje! W tym miesiącu mamy ciąg dalszy różnego rodzaju eventów, a więc wzmożonego zapotrzebowania na artykuły reklamowe. Wiesz, że nie musisz kupować winderów? Możesz je po prostu wypożyczyć i zaoszczędzić nieco pieniędzy.

W lipcu natomiast lato w pełni, wakacje… eventy i turnieje sportowe przenoszą się na plaże i inne miejsca na świeżym powietrzu. Nie bez powodu pierwotna nazwa winderów to beachflagi! Ale to nie koniec okazji „flagowych” latem – za miesiąc Dzień Wojska Polskiego, więc warto zainwestować w maszt w biało-czerwone pasy. A w sierpniu pora sprawdzić stan flag po intensywnym lecie – być może wymagają prania lub wymiany?

JESIEŃ

Po intensywnym lecie, we wrześniu znów nadchodzi czas eventów i towarzyszących im winderów. A jeśli jesteś deweloperem i kończysz inwestycję, koniecznie zamów maszty – po sprzedaży można je bez problemu przenieść na inną inwestycję.

W październiku natomiast jesień na całego! A skoro jesień, to i dni krótsze. Pora zainwestować w flagi z elementami odblaskowymi, które będą przykuwać uwagę także po zmierzchu. Poza tym, za miesiąc Dzień Niepodległości – może trzeba zamówić nowe flagi państwowe?

A listopad? Pora zadbać o wizerunek firmy! Może szykuje się spotkanie biznesowe z gośćmi z zagranicy? Z pewnością byłoby im miło, gdyby zobaczyli na jednym z masztów flagę swojego kraju. Koniecznie zapoznaj się najpierw z protokołem flagowym.

ZIMA

Grudzień i styczeń to często czas podsumowania budżetów. Zostały środki, które można wykorzystać na flagi i maszty? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy LOGO – w miesiącach zimowych mamy wyjątkowo atrakcyjne ceny i dogodne terminy. Dodatkowo, początek roku to czas eventów na stokach narciarskich – czyli warto postawić na windery. W lutym natomiast dni stają się coraz dłuższe, a to oznacza, że warto przyjrzeć się flagom przed firmą – być może są już na tyle zniszczone, że warto zamówić nowe?