Flagi reklamowe – gdzie warto je wykorzystać

Działania marketingowe warto zaplanować w przemyślany sposób. Promocja marki może odbywać się za pośrednictwem różnych kanałów. Oprócz akcji reklamowych prowadzonych online, warto zadbać także o ekspozycję logo, produktu czy firmowego hasła w bardziej tradycyjnej formie. Jak to zrobić? Dobrym przykładem budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa są m.in. flagi reklamowe. Maszt z flagą daje sporo możliwości – podpowiadamy, gdzie go używać, żeby w pełni wykorzystać jego potencjał.

Windery firmowe na eventy
Flagi reklamowe można, a nawet należy zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie wystawiamy ofertę i chcemy zasygnalizować naszą obecność. Będą to więc wszelkiego rodzaju imprezy branżowe, targi wystawiennicze, konferencje czy festyny. Windery z nadrukowanym na flagę logo marki można ustawić przy wejściu do obiektu lub na teren, na którym wydarzenie jest organizowane. Będzie to jasny sygnał wysłany w stronę gości, że Państwa firma jest jednym z uczestników eventu. Maszty z flagami posiadają uniwersalny charakter, dzięki czemu można z nich także korzystać wewnątrz budynków – wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar masztu i flagi. Windery to także produkty reklamowe, które mogą nam towarzyszyć przez cały rok – unosząca się na wietrze flaga z nazwą firmy czy logo będzie przykuwać uwagę wiosną, latem, zimą i jesienią.

Zadbaj o wizerunek marki
Po flagę reklamową warto także sięgnąć w sytuacji, w której zależy nam na zwiększeniu widoczności punktu sprzedażowego lub usługowego. Wystawienie masztu z nadrukiem na fladze ułatwi klientom lokalizację siedziby firmy. Flagi reklamowe przed sklepem, biurem czy punktem usługowym można stosować jako stały element ekspozycji bądź wystawiać je zawsze wtedy, kiedy chcemy wypromować nowy produkt, poinformować klientów o wyprzedaży czy rozszerzeniu oferty.

Mobilne akcesoria promocyjne dla firm
Przykuwające wzrok flagi reklamowe z logo oraz grafiką są proste w montażu i łatwe w transporcie, dzięki czemu możemy je bez trudu zabierać ze sobą w różne miejsca. Planując niestandardową akcję w plenerze – przy wejściu do parku, nieopodal nadmorskiego deptaku czy w centrum miasta, warto pomyśleć właśnie o zabraniu masztu z flagą. Obecność flag reklamowych oznajmi przechodniom, że w miejscu, w którym się rozstawicie, dzieje się coś interesującego i godnego uwagi.

Windery to uniwersalna metoda na zwiększenie rozpoznawalności i pokazanie się potencjalnym klientom, która nie wymaga od nas dużych nakładów finansowych, a która może zaowocować wieloma nowymi
relacjami handlowymi i sprzedażowymi.