Beachflagi – dlaczego odnoszą sukces?

Reklama outdoorowa to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i wypromowanie marki. Rozważając wzmocnienie zewnętrznej strategii marketingowej warto pomyśleć o akcesoriach, które pomogą nam w umocnieniu pozytywnego wizerunku firmy. Niezastąpione w tej kategorii są natomiast beachflagi – lekkie i mobilne konstrukcje z flagą, na której możemy umieścić logo wraz z nazwą firmy bądź ciekawą grafikę nawiązującą do identyfikacji wizualnej marki.
 
 

Zalety winderów

Beachflagi, zwane też winderami, to sprawdzony sposób na promocję, który nie traci na znaczeniu. Wiele firm inwestuje w zewnętrzne systemy z masztem oraz flagą w nadziei, że pomoże im to w wypromowaniu produktu czy usługi. Intuicja przedsiębiorców jest słuszna – akcesoria reklamowe tego rodzaju przykuwają wzrok i zwiększają zainteresowanie ofertą. Beachflagi najczęściej wykorzystywane są w trakcie różnego rodzaju eventów plenerowych, a także do oznaczenia siedziby bądź stanowiska firmy.

Swoją popularność windery zawdzięczają także wyglądowi – powiewająca na wietrze flaga to estetyczna forma prezentacji logotypu bądź grafiki. Firmy, które decydują się na taką formę reklamy, mogą wybierać także kształt flagi. Skrzydło może przypominać np. Łezkę.
 
 

Windery – uniwersalny sposób na reklamę

Kolejną zaletą skrzydeł reklamowych jest możliwość dopasowania modelu do własnych potrzeb. Jeśli zależy na tym, żeby firmowe logo było widoczne ze znacznej odległości, wówczas możemy wybrać odpowiednio okazały maszt z flagą. Mniejsze skrzydło reklamowe może nam posłużyć także wewnątrz np. do zwiększenia widoczności stoiska targowego w trakcie imprezy branżowej. W skład poszczególnych zestawów z flagami wchodzą też różnego rodzaju podstawy. Ich wybór jest uzależniony m.in. od okoliczności oraz warunków, w jakich wystawimy beachflagę, a także czasu ekspozycji.

Windery są cenioną przez firmy formą reklamy także ze względu na łatwość montażu i demontażu całego systemu oraz niską wagę masztów z flagami. Dzięki tym cechom ceachflagi można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce i zabierać wszędzie tam, gdzie pojawiają się przedstawiciele firmy.