Windery reklamowe – flaga skrzydło(huzar) czy flaga w kształcie łezki?

Windery reklamowe to atrakcyjna forma ekspozycji firmowego logo lub komunikatu reklamowego, po którą chętnie sięgają firmy z wielu różnych branż. Jest to jednocześnie prosta, ale niezwykle solidna konstrukcja, którą z powodzeniem można wykorzystać do promocji na zewnątrz oraz wewnątrz. Standardowy winder składa się lekkiego masztu: aluminiowego lub z włókna szklanego, podstawki oraz flagi w wybranym przez klienta kształcie.

Flaga typu skrzydło/huzar

Najpopularniejszym kształtem,cieszącym się zainteresowaniem klientów kształtem beachflagi jest flaga skrzydło/huzar. Nawiązująca swoją formą do proporców zawieszanych przez kawalerię na kopiach, jest rodzajem uniwersalnego i efektownego nośnika reklamy. Maszt wraz z flagą huzar można wykorzystać w trakcie eventu branżowego, targów, akcji promocyjnej na zewnątrz lub jako stały element promocyjny przed sklepem czy restauracją. Najlepiej też eksponuje podłużne logo lub krótki tekst reklamowy.

Beachflaga przypominająca kształtem łezkę to drugi w kolejności popularny kształt windera nieco sportowym charakterze. Sprawdzi się świetnie podczas akcji promocyjnej na plaży oraz wszelkiego rodzaju plenerowych imprez. Ma duże zastosowanie na stokach narciarskich, szkołach windsurfingu i kitesurfingu, zawodach związanych ze sportami ekstremalnymi. Flaga w formie łezki lub – jak niektórzy twierdzą – kropli, daje możliwość ekspozycji wybranego nadruku tak, żeby komunikat był czytelny i widoczny z daleka. Powierzchnia reklamowa w przypadku tego rodzaju windera jest duża, dzięki czemu artykuł staje się skutecznym narzędziem promocyjnym, a tkanina pięknie prezentuje się na wietrze. Popularna flaga w kształcie łezki ma charakterystyczny zaokrąglony kształt i zwęża się ku dołowi. Ten kształt beachflagi dobrze eksponuje zwarte logo z ograniczonym tekstem reklamowym.

Żagiel reklamowy

Winder reklamowy w kształcie żagla to klasyczne rozwiązanie dla firm poszukujących atrakcyjnej formy do pokazania logo, produktu czy hasła promującego usługi. W przypadku tego rodzaju beachflagi, rozpostarta na maszcie flaga znakomicie eksponuje nadruk oraz treści, które klient chce pokazać odbiorcom. Żagiel reklamowy, tak jak w przypadku pozostałych winderów, to mobilna forma reklamy, którą możemy wystawić na zewnątrz bądź w środku, dostosowując jego wielkość do własnych potrzeb.
Różnorodne propozycje oraz kształty winderów czynią z nich wyjątkowo wdzięczne i praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących sprawdzonych systemów reklamowych. W zależności od gustu oraz zapotrzebowania można dobrać odpowiedni typ flagi w formie łezki, żagla lub typu huzar. Bez względu na formę, na jaką się zdecydujemy, zaopatrując się w maszt z nadrukiem na tkaninie, zapewnimy sobie doskonały rodzaj ekspozycji logo bądź innego komunikatu reklamowego.