LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

Nasze produkty

Maszty przenośne

Tam, gdzie jest potrzebna tymczasowa ekspozycja flag: na eventach, promocjach, targach, przed sklepami, restauracjami, stacjami paliw; przydają się produkty mobilne. Dzięki nim z łatwością rozstawisz i zaprezentujesz swoje tekstylia reklamowe, a następnie szybko rozłożysz całą konstrukcję i przetransportujesz w dowolne miejsce. W zależności od zapotrzebowania, w naszej ofercie znajdziesz przenośne maszty flagowe o większej lub mniejszej masie. Te najcięższe przeznaczone są do ekspozycji nawet w czasie bardzo wietrznych dni. Z kolei lżejsze świetnie sprawdzą się podczas spokojnego dnia.

Maszty przenośne – różne rodzaje
Wśród naszego asortymentu dostępne są między innymi windery, które dobrze wyglądają na piaszczystej plaży lub innym otwartym terenie. Proponujemy również wyroby z podstawami do napełnienia wodą lub piaskiem, które minimalizują konieczność dźwigania. Nasze artykuły znajdują zastosowanie nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze optymalnego produktu.

bestseller

WINDERY

Dynamiczny, wszechstronny i tani nośnik reklamy. Różnorodne podstawy pozwalają postawić beachflagi w każdym miejscu.
Zastosowanie – od eventów, targów i wydarzeń sportowych po reklamę sklepów,
restauracji czy centrów handlowych.

Szczegóły

MASZTY NA PODSTAWACH PRZENOŚNYCH

Każdy maszt wolnostojący można postawić na podstawie przenośnej.
Podstawy przenośne łączą zalety masztów wolnostojących z mobilnością. Przy ich zastosowaniu można realizować również stałe ekspozycje masztów.

Szczegóły

Maszty Giant

Kompletne, solidne rozwiązanie do dłuższych ekspozycji. Wyposażone w ramię obrotowe do ekspozycji flagi przy bezwietrznej pogodzie. Solidna podstawa do napełnienia wodą lub piaskiem.

Szczegóły

Maszty teleskopowe

Niski koszt, regulacja wysokości, szeroki asortyment podstaw. W zestawie ramię obrotowe do ekspozycji flagi wewnątrz lub przy bezwietrznej pogodzie. Bardzo łatwe w transporcie i szybkie w rozstawianiu.

Szczegóły

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy