LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

Nasze produkty

Maszty przenośne

Tam, gdzie jest potrzebna tymczasowa ekspozycja flag: na eventach, promocjach, targach, przed sklepami, restauracjami, stacjami paliw; przydają się produkty mobilne. Dzięki nim z łatwością rozstawisz i zaprezentujesz swoje tekstylia reklamowe, a następnie szybko złożysz całą konstrukcję i przetransportujesz w dowolne miejsce. W zależności od zapotrzebowania, w naszej ofercie znajdziesz przenośne maszty flagowe o większej lub mniejszej masie. Te najcięższe przeznaczone są do ekspozycji nawet w czasie bardzo wietrznych dni. Z kolei lżejsze świetnie sprawdzą się podczas spokojnego dnia.

Maszty przenośne – różne rodzaje
Wśród naszego asortymentu dostępne są między innymi windery, które dobrze wyglądają na piaszczystej plaży lub innym otwartym terenie. Proponujemy również wyroby z podstawami do napełnienia wodą lub piaskiem, które minimalizują konieczność dźwigania. Nasze artykuły znajdują zastosowanie nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze optymalnego produktu.

W kategorii konstrukcji przenośnych znalazły się także praktyczne i łatwe w transporcie maszty teleskopowe. Składają się one z kilku lekkich modułów oraz systemu regulacji wysokości. Jeśli natomiast zależy nam na długotrwałej ekspozycji, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się nasze produkty giant. Są to stabilne konstrukcje na mocnej podstawie, które można wystawiać wewnątrz i na zewnątrz.

Wszystkie nasze wyroby są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu produkty służą do wielokrotnego użytku. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy, który rodzaj ekspozycji będzie w Państwa przypadku najbardziej optymalny.

bestseller

WINDERY

Dynamiczny, wszechstronny i tani nośnik reklamy. Różnorodne podstawy pozwalają postawić beachflagi w każdym miejscu.
Zastosowanie – od eventów, targów i wydarzeń sportowych po reklamę sklepów,
restauracji czy centrów handlowych.

Szczegóły

MASZTY NA PODSTAWACH PRZENOŚNYCH

Każdy maszt wolnostojący można postawić na podstawie przenośnej.
Podstawy przenośne łączą zalety masztów wolnostojących z mobilnością. Przy ich zastosowaniu można realizować również stałe ekspozycje masztów.

Szczegóły

FLAGI PNEUMATYCZNE STARX

Duża mobilność masztu dzięki lekkiemu, pneumatycznemu masztowi. Wysokośći w zakresie od 3,8 do 8 m. Rożne podstawy dostosowane do podłoża. Transport nawet samochodem osobowym.

Szczegóły

Maszty Giant

Kompletne, solidne rozwiązanie do dłuższych ekspozycji. Wyposażone w ramię obrotowe do ekspozycji flagi przy bezwietrznej pogodzie. Solidna podstawa do napełnienia wodą lub piaskiem.

Szczegóły

Maszty teleskopowe

Niski koszt, regulacja wysokości, szeroki asortyment podstaw. W zestawie ramię obrotowe do ekspozycji flagi wewnątrz lub przy bezwietrznej pogodzie. Bardzo łatwe w transporcie i szybkie w rozstawianiu.

Szczegóły

Odpowiemy na państwa pytania

Skontaktuj się z nami

LOGO Jacygrad Zawadzki Sp. J.

ul. Modlińska 266

03-152 Warszawa

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy