Flagi reklamowe i windery zimą

Nie zaniedbujmy flag i masztów, gdy kończy się lato. Zainwestowaliśmy w nie, niech pracują dla nas cały rok. Flagi reklamowe jesienią i zimą mogą nawet bardziej zwracać na siebie uwagę niż wiosną i latem. Liście opadają z drzew, pozostała zieleń blaknie i maszty z flagami bardziej odcinają się od zszarzałego tła.

Flagi reklamowe i firmowe – czyste i doświetlone lepiej widoczne niż wiosną i latem

Warto zadbać, żeby flagi były świeże, a maszty czyste – w jesienno-zimowym krajobrazie staną się bardziej widoczne. Oczywiście dzień jest krótszy, i już o 16:00 bywa całkiem ciemno, ale to szansa, żeby się wyróżnić dobrze widocznymi flagami. Flagi są wykonywane z odpornego poliestru i dobrze znoszą pranie, pierzmy je jak najczęściej. Maszty można myć, możemy to zrobić we własnym zakresie – maszt po położeniu daje się łatwo umyć. Można mycie powierzyć specjalistom, nasze maszty nabiorą nowego blasku. Systemy oświetlenia flag pomogą nam w tym czasie doświetlić nasze flagi.

Windery – z plaż i eventów outdoor przemieszczają się na stoki narciarskie i do imprez halowych

Mimo, ze najpopularniejsze na świecie określenie na windery to beachflags, tak samo dobrze jak na plaży windery wyglądają na stoku narciarskim. A najlepiej prezentują się na tle śniegowej bieli. Stad ich popularność na zimowych imprezach sportowych. Las winderów sponsorów i reklamodawców zobaczymy pod skocznią narciarską w czasie konkursu skoków, na trasie narciarstwa biegowego i na każdej zimowej imprezie sportowej. Każda stacja narciarska jest obstawiona winderami, które w zimie szczególnie łatwo jest postawić dzięki różnorodności podstaw – wystarczy najtańsza postawa typu szpilka, żeby wbić windera w śnieg. Na imprezach sportowych w hali również windery znajdują zastosowanie – z reguły są niższe jak na zewnątrz.

Windery pneumatyczne – bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne

Windery nadmuchiwane z logo firmy lub sponsorów są nowym, zdobywającym popularność materiałem marketingowym, wykorzystywanym nie tylko w okresie wiosenno-letnim. Wśród przedsiębiorców, którzy decydują się na taką formę reklamy zimą, bardzo często pojawia się wątpliwość czy ekspozycja w postaci flagi wytrzyma niską temperaturę, wilgoć oraz inne wymagające warunki atmosferyczne. W takich sytuacjach na ratunek przychodzą nowoczesne maszty pneumatyczne – wytrzymałe produkty, które można wykorzystać na imprezach sportowych lub dla zewnętrznej identyfikacji swojej działalności. Przekonaj się, że produkty oferowane przez naszą firmę są idealnym rozwiązaniem na nadchodzącą porę roku i dowiedz się dlaczego. Zależy Ci na wyróżnieniu firmy lub organizowanego wydarzenia w wymagających warunkach zimowych? Postaw na reklamę w formie masztów pneumatycznych STARX. Windery pneumatyczne STARX dostępne w ofercie naszej firmy to nawet 8-metrowe konstrukcja z flagą o ponad 6-metrowej wysokości, która będzie wyróżniać się na białym tle śniegu i w atrakcyjny sposób wyeksponuje nazwę oraz logo Twojego przedsiębiorstwa lub partnerów biznesowych. Wybierając nowoczesne flagi pneumatyczne jako ekspozycję firmową na zawody sportowe, koncerty lub inne wydarzenia w porze śniegowej, warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Silny wiatr, opady gradu lub śniegu i wilgoć obciążająca materiał masztu, mogą prowadzić do upadku lub zniszczenia nowoczesnej ekspozycji. Właśnie dlatego, tworząc nasze produkty dmuchane zadbaliśmy o to, aby były wyposażone w solidną podstawę z obciążnikami, utrzymującą całą konstrukcję na miejscu.

Gdzie wykorzystasz zimowe produkty reklamowe?

Produkty marketingowe wykorzystasz nie tylko do zewnętrznej prezentacji swojej placówki firmowej, ale również na różnego rodzaju imprezach plenerowych w wymagających warunkach. Maszty pneumatyczne to nowoczesna rozwiązanie na imprezy sportowe organizowane na stokach narciarskich, trasach saneczkarskich lub snowboardowych, a także wielu innych wydarzeniach masowych. Umożliwią Ci widoczne i bezpieczne zaprezentowanie swojej koncepcji promocyjnej lub reklamowej…