Kształty, wielkości i rodzaje flag sektorowych na trybuny

Jak można wyrazić wsparcie dla ulubionego zespołu ulubionej drużyny ? Jak przenieść doping na wyższy poziom? Jest na to kilka sposobów, ale nic nie zastąpi wspaniałego, oszałamiającego efektu, gdy na trybunach rozpościerają się wielkie flagi sektorowe, które są ogromnym wyrazem wsparcia dla klubu oraz angażują wielu fanów osób, tworzących jedną wspólnotę. Takie przedsięwzięcie to niezapomniane wrażenia i doping na wysokim poziomie, ale gdzie zamówić takie sektorówki? Jako producent tego typu elementów przychodzimy z atrakcyjną ofertą m.in. dla zapalonych kibiców! Oferowane przez nas produkty to niezwykła oprawa wydarzeń sportowych zarówno w przypadku meczów piłki nożnej, siatkówki, jak i koszykówki oraz innych.

 

Kształty i wielkości sektorówek

 

Z naszej strony jako producent flag sektorowych dokładamy wszelkich starań, aby oferować rozwiązania dosłownie skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów. Flagi kibica mogą przybierać różne kształty i wielkości, dostosowane do indywidualnych potrzeb, bardzo często mają naturalną formę po prostu prostokąta bądź koła, co ma swoje ogromne plusy przy logistycznym zwijaniu i rozwijaniu materiału. Coraz częściej zamawiane są bardziej wyrafinowane kształty, na przykład mega koszulki. Oczywiście efekty wizualny jest oszałamiający – wprowadza na trybunach świetny klimat, a samo kibicowanie nabiera innego wymiaru. Niemniej jednak kształt i wielkość sektorówek (najczęściej mają one kilka — kilkanaście metrów) mogą być indywidualnie dopasowane, ponadto jako producent służymy również radą i z przyjemnością podzielmy się ciekawymi wskazówkami.

 

 

Rodzaje flag sektorowych

 

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozróżnienie pod względem zastosowanego materiału płacht sektorowych.

 

Wyróżniamy przede wszystkim:

 

100% lekki poliester 110 g/mkw – gdy liczy się przede wszystkim cena, a czas użytkowania będzie ograniczony

 

100% poliester 185 g/mkw – na flagi stadionowe, które mają służyć latami, lub są bardziej narażone mechanicznie

 

Materiały te cechują się bardzo dobrym nasyceniem barw oraz dobrą wytrzymałością, dzięki czemu świetne będą prezentować się na trybunach. Rozgrzeją serca wszystkich kibiców, bo również ciekawie będą wyglądać w TV i na zdjęciach.

 

Jako producent flag sektorowych używamy wysokiej jakości druku oraz najlepszych komponentów, tak aby wybrana sektorówka posłużyła, jak najdłużej. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje również odpowiednia pielęgnacja i zabezpieczenie materiału, w głównej mierze podczas transportu.

 

Kibicu, przygotuj się na dopingowanie swojej ukochanej drużyny – postaw na najlepszą i najwidoczniejszą formę wsparcia. Wybierz idealną sektorówkę!