Flaga we własnym ogrodzie – co musisz wiedzieć o masztach ogrodowych?

W ostatnich latach odnotowujemy znaczący wzrost zainteresowania konstrukcjami, które można ustawić obok własnego domu. Wzorem krajów skandynawskich coraz więcej Klientów decyduje się na zakup masztów ogrodowych, które można wykorzystać do wywieszenia flagi z okazji ważnych świąt narodowych i innych uroczystości. Przekonaj się jakie rozwiązanie z naszej oferty wybrać, aby było dopasowane do otaczającej Cię przestrzeni, ekonomiczne i była w pełni bezpieczne!

Poznaj możliwości, które czekają na Ciebie w ofercie masztów flagowych Logo!

Decydując się na zakup masztu flagowego z naszej oferty skup się na jej trzech podstawowych cechach – wysokości, materiale, z którego został wykonany, a także wersji. Wysokość takiej konstrukcji ogrodowej nie powinna być wyższa od Twojego domu – w tym przypadku najlepiej sprawdzą się wysokości 6-8m. Jeżeli chodzi o materiał, w Logo oferujemy białe maszty z włókna szklanego i aluminiowe w kolorze srebrnym, a ich zakup radzimy uzależnić od stylu i koloru elewacji. Najpopularniejszym wyborem wśród naszych Klientów są konstrukcje wykonane z włókna szklanego pasującego zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych elewacji. Wybierając wersję, zalecamy wybór najtańszej, najprostszej i niezawodnej: z linką na zewnątrz i knagą, bez specjalnego mechanizmu do wciągania flagi. W przypadku tej wersji mocowania flaga może być wyposażona zarówno w karabińczyki, jak i metalowe oczka.

Gdzie można postawić ogrodowy maszt flagowy?

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej umieścić domowe maszty flagowe z naszej oferty? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym zachowasz wygodę i bezpieczeństwo w użytkowaniu konstrukcji!
1. Nie za blisko domu – zachowaj minimalny dystans od budynku w postaci długości chorągwi +1m. Dzięki temu unikniesz hałasu i zachowasz bezpieczeństwo – maszt przy silnym wietrze może ugiąć się nawet metr.
2. W rogu działki lub, jeśli posiadłość ma charakter rezydencji bliżej budynku w okolicach dziedzińca.
3. Nie za blisko przewodów elektrycznych, gałęzi i nie w zasięgu zderzaków parkujących samochodów.

Dowiedz się jakie flagi można zawiesić na domowym maszcie ogrodowym od Logoflagi.pl !

Z reguły na nasze maszty ogrodowe Klienci wciągają flagę Polski lub swojego kraju, ale na tym nie kończą się możliwości wykorzystania konstrukcji! Przy dużej dostępności tanich chorągwi drukowanych cyfrowo od 1 sztuki możesz również wykonać banderę urodzinową lub proporzec i zawiesić ją na czas trwania rodzinnych uroczystości.

W przypadku konstrukcji ogrodowych warto postawić na niewielki rozmiar materiału – wystarczający będzie wymiar 100×150 cm ze względu na mniejsze siły działające na całość konstrukcji podczas silnego wiatru.