LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J. | ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie) | NIP: 5240302855 LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
ul. Modlińska 266, 03-152 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5240302855
  +48 22 819 08 48

Double-sided flags

Kiedy dni są coraz krótsze, trudno zwrócić uwagę przechodniów czy kierowców bez zastosowania materiałów podświetlanych lub takich, które odbijają światło. Aby umożliwić Ci promowanie działalności nawet wtedy, gdy wokół panuje ciemność, w naszym asortymencie znalazły się odblaskowe flagi na jesień czy zimę. Do rozpoznania umieszczonego na nich nadruku, wystarczy odrobina światła z reflektorów samochodowych albo pobliskich latarni. Dzięki temu Twoje logo stanie się zauważalne o każdej porze dnia i nocy. Już my o to zadbamy!

Zapewniamy dużą dowolność w wyborze wyglądu odblaskowych flag na jesień. Bez problemu umieścimy na nich dowolne znaki graficzne i przygotujemy produkty w wybranej przez Ciebie kolorystyce. Możesz u nas kupić również solidne maszty.

Już wkrótce siedziba Twojego przedsiębiorstwa będzie widoczna z daleka także po zmroku. Dzięki temu zwiększysz rozpoznawalność marki, ale też pomożesz potencjalnym klientom czy inwestorom dotrzeć do Twojej siedziby. Od teraz już nigdy jej nie przeoczą!